Антон Кіча: "Підготовчий процес проходить на високому рівні"
^

Антон Кіча: "Підготовчий процес проходить на високому рівні"

648

Після контрольної зустрічі з турецьким клубом «Манавгат Євренсекі Спор», в якому «Олександрія» перемогла 2:0, Антон Кіча, який став автором одного з двох забитих м’ячів у ворота суперника, поділився враженнями від гри, а також розповів як йому живеться і грається в Олександрії

- Антоне, ти перейшов до «Олександрії» ще влітку 2012 року, але не всі вболівальники знають твою футбольну та життєву біографію.

- Я народився 1 травня 1990 року в м. Дніпропетровську. З восьми років почав займатися футболом в ДЮСШ №12, де першим моїм тренером був Анатолій Миколайович Зюзь. У восьмому класі мене запросили в спортивний інтернат ДВУФК (Дніпропетровське вище училище фізичної культури), де мені вдалося пройти вступні випробовування та провчитися всі 4 роки. В перший рік навчання моїм тренером був Віктор Михайлович Яструбов, а наступні три роки я навчався під керівництвом Олега Олексійовича Салєхова. Відразу по закінченню училища я потрапив до школи «Дніпро-75». Вже там за моїми виступами спостерігав тренер молодіжної команди «Іллічівець» (Маріуполь) Едуард Анатолійович Хавров, який запросив мене в маріупольський клуб і я підписав контракт. Відігравши 1,5 роки, мене запросив до головної команди Ілля Близнюк. Так як дебютував у Прем’єр-лізі в матчі з полтавською «Ворсклою». З часом конкуренція зросла, тому мені було запропоновано перейти до Олександрії на правах аренди.

- Не розчарувався?

- Аніскільки. У мене тільки найкращі та найпозитивніші враження. Колектив дружній, тренерський штаб має особистий підхід до всіх гравців, всі з відповідальністю ставляться до роботи, інфраструктура на найвищому рівні, тому грати в такій команді – це лише задоволення. Ну, а якщо порівнювати саму якість футболу, то звичайно, перша ліга значно відрізняється від молодіжної першості швидкістю мислення, класом футболістів.

- З ким з футболістів найбільше товаришуєш у команді?

- Наша команда – це дружній колектив і когось виділити окремо я не можу. Хоча, можна сказати, що найбільше часу спілкуюся зі Станіславом Микицеєм, адже ми з ним проживаємо в одній кімнаті – (посміхається).

- Зараз команда знаходиться в Туреччині. Як для тебе особисто проходять збори?

- Підготовчі збори є одним з найтяжчих процесів у кар’єрі футболіста. Протягом цього часу ми отримуємо дуже великі навантаження: бігаємо більше 10 кілометрів щодня, годинами займаємося в тренажерному залі. Але коли відновиться першість, ми вже маємо бути повні силами, щоб досягнути переможного результату. ПФК «Олександрія» не є виключенням. Тут також весь підготовчий процес проходить на високому рівні. Щодня у нас два тренування. Зранку більше бігової роботи та тренажерний зал, а ввечері вдосконалення взаєморозуміння між гравцями та індивідуальна робота з м’ячем.

- Чим займаєшся у вільний від футболу час?

- Зараз у нас дуже щільний графік, тому для особистих справ часу майже немає. Лише пару годин між тренуваннями, тому я намагаюсь побільше поспати, щоб набратися нових сил, а ввечері можу пару годин пограти в комп’ютерні ігри та поспілкуватися з друзями через інтернет. А взагалі-то, мені подобається відпочинок в кінотеатрі, кататися на ковзанах. В Олександрії частіше всього граю в боулінг та на більярді.

- В Олександрії дуже прискіпливі вболівальники. Що ти можеш їм побажати?

- Мене здивувало ставлення олександрійців до футболу. Вони відчувають хід та атмосферу гри. І кожен результат сприймають так, як це має бути - якщо нам щось не вдається, то вони можуть нас покритикувати, а коли виграємо - нам дякують за перемогу, але мені подобається те, що вони завжди залишаються з нами до кінця при будь-якому результаті. Я хочу подякувати від всієї команди та від мене особисто всім олександрійцям, які приходять на стадіон та підтримують нас. Ми будемо грати для вас так, щоб кожен мешканець міста мріяв про одне – прийти та підтримати улюблену команду

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме