FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Ігор Яворський: "Концерт "Дзідзя", виявляється, важливіше міроприємство, аніж футбол!"
^

Ігор Яворський: "Концерт "Дзідзя", виявляється, важливіше міроприємство, аніж футбол!"

1199
Ігор Яворський: "Концерт "Дзідзя", виявляється, важливіше міроприємство, аніж футбол!"
Фото - fcsevastopol.com

На післяматчевій прес-конференції по завершення поєдинку «Нива» – «Геліос» головний тренер «Ниви» Ігор Яворський розповів, що він задоволений діями своїх підопічний, разом з тим він відзначає, що футболісти підійшли до звітного матчу втомленими.

– Матч був важким, – почав розповідь Ігор Петрович, – обидві команди на полі викладалися. Зі свого боку скажу, що гра «Ниви» мені сподобалася, всі гравці віддавалися, прагнули перемогти. І це при тому, що ряд футболістів грали з температурою. Після матчу я подякував гравцям і сказав: якщо і далі так гратимуть, то значить у «Ниви» все буде нормально. Що ж до результату, то на мою думку, він не по грі.

– Чи вплинув на дії гравців «Ниви» неякісний стан футбольного газону?

– Я думаю, не стан поля вплинув на якість гри, а стан відпочинку. Чому? Тому що через два дні на третій грати футбол, після такого болота (матч з «УкрАгрокомом» - авт.), дуже важко. До того ж, по регламенту чітко написано, що футболіст має від матчу до матчу відпочити 72 години. У нас цього не було. Не просто було після кубкового поєдинку відновити гравців. Так, ми прагнули це зробити, футболісти отримали комплекс вітамінів, але все одно вони не виглядали такими «свіжими», як у поєдинку з «УкрАгрокомом». Ми просили ПФЛ перенести матч з «Геліосом» хоча б на одну добу, але у нас тут бачте на стадіоні виступає з концентром «Дзідзьо». Це, виявляється, важливіше міроприємство, аніж футбол! Ось і все, ні стадіон, ні ПФЛ нам не йдуть назустріч.

– Прокоментуйте епізод зі взяттям воріт «Ниви»…

– Ліва зона нашої оборони діяла не кращим чином, з якої власне і пішла прострільна передача. Не на часі Андрію Новаку поїхала нога, він послизнувся і не встиг вийти на цей простріл. Хоча, воротар зобов’язаний ловити м’ячі, які йдуть у радіусі 2-3 метрів від нього.

– Якою є Ваша думка щодо спірного епізоду, який виник у першому таймі і в якому є різні трактування щодо того: було чи ні взяття воріт «Геліоса»?

– Ігор Мельник, а також ті, хто був поруч з епізодом, стверджують, що м’яч спершу потрапив у руку одному оборонцю, а потім інший вибив головою з воріт. До того ж, я багато епізодів можу прокоментувати. Зокрема, в одному з них, боковий суддя сигналізує прапорцем по порушення правил, а центральний – не свистить. В іншому – центральний призначає пенальті, а боковий махає прапорцем. Як можна коментувати такі дії арбітрів, поясніть мені? Над нашою командою неодноразовою так знущаються. Але це проблема суддів, а не наша…

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: fcnyva.te.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения