Контрольний матч. "Нива" (Тернопіль) - "Збруч" (Хмельницька обл.) 7:0
^

Контрольний матч. "Нива" (Тернопіль) - "Збруч" (Хмельницька обл.) 7:0

630
29 червня, тернопільська «Нива» зіграла свій перший контрольний спаринг у міжсезонні. Наші земляки декласували лідера Хмельницького чемпіонату з футболу та одну з кращих команд аматорської ліги України – волочиський «Збруч» з рахунком 0:7.
Перший тайм матчу не віщував розгрому. Хоча й тернополяни зуміли відзначитися вже на другій хвилині гри (навісну передачу з правого краю атаки ударом головою замкнув Григорій Баранець — 0:1), але в подальшому до закінчення першого тайму господарі поля мали вигляд солідної команди, яка за створеними моментами нічим не поступалася «Ниві». Так, в одному з епізодів, нападник «Збруча» на лівому краю атаки накрутив трьох тернополян і метрів з 17-ти пробив. М'яч у нижньому куту воріт накрив кіпер, який знаходився в «Ниві» на перегляді. Далі були дві поперечини у виконанні гравців «Збруча». А ще, невпевнена гра центрального оборонця «Ниви» Василя Білого, котрий двічі помилявся в простих ситуаціях. В обох випадках брак майстерності атакувального гравця Волочиська не дозволив йому зрівняти рахунок (до честі тернопільського воротаря, він теж зіграв надійно).
Мала свої нагоди і «Нива». Двічі до подачі кутових підключалися тернопільські оборонці. В обох випадках їх удари головою (Микола Лазорик, Василь Білий) пройшли вище поперечини. Найнебезпечнішим став випад «Ниви» наприкінці тайму: Борис Баранець фінтом переграв опікуна на лівому краю атаки і віддав м'яча під удар Тарасу Яворському. Той ціляв зряче, однак воротар «Збруча» в стрибку зумів витягнути м'яча з-під поперечини, перевівши його на кутовий.
У другому таймі склад «Ниви» змінився майже повністю. Серед нових гравців було багато тих, хто перебуває у тернопільській команді на перегляді. Чи-то суперник послабив свій склад по перерві, чи-то потенційні новачки «Ниви» намагалися грою сподобатися Ігореві Яворському, але так сталося, що голи в другому таймі посипалися як з рогу достатку. Спершу швидку контратаку з переводом м'яча з правого флангу в центр і далі на лівий край (гольову передачу віддавав Ігор Мельник) завершив лівий півзахисник «Ниви», який перебуває в команді на оглядинах (0:2). Далі дублем відзначився Василь Товкацький. У першому випадку він виявився найспритнішим у воротарському майданчику (0:3), в другому — поборовся з оборонцем «Збруча», обікрав його і елегантно перекинув м'яча через кіпера волочиської команди Миколу Вірковського (0:4). До честі господарів у цей ігровий проміжок вони створили два дуже небезпечних моменти. І якщо в одному з них колег по обороні і воротаря «Ниви» підстрахував Віктор Данищук, то в другому — чистий вихід віч-на-віч зумів нейтралізувати кіпер Андрій Новак.
П'ятий гол «Нива» забила після сольного проходу опорного півзахисника (ще один гравець, який перебуває в команді на оглядинах) центральною віссю оборони «Збруча». Той переграв кількох опонентів та кіпера і закотив м'яча в порожні ворота (0:5). А довершив розгром волочиської команди настирливий Ігор Мельник. Спершу він реалізував, розвівши кіпера та м'яча по різних кутах, пенальті (призначений за фол проти Василя Товкацького), а згодом майстерно замкнув простріл з правого краю атаки (0:7).
Склад «Ниви» у першому таймі: воротар (на перегляді) − Лазорик, Білий, Яневич, Ільків − Кікоть, Г. Баранець, Яворський, Б. Баранець, правий півзахисник (на перегляді) − нападник (на перегляді).
У другому таймі: Новак − Гребинський, центральний захисник (на перегляді), Данищук, правий захисник (на перегляді) − опорний півзахисник (на перегляді), Мельник, лівий півзахисник (на перегляді), правий півзахисник (на перегляді) − Товкацький, нападник (на перегляді).
Ігор Яворський, головний тренер «Ниви»:
— Це була тренувальна гра, результат якої немає жодного значення. Головне, що футболісти відчули після відпустки і кількох тренувальних днів ігровий ритм. Перший склад зіграв до певної міри привільно, не особливо напружуючись, сподіваючись на класі переграти суперника. А ті футболісти, які з'явилися у другому таймі мали більше азарту, більше бажання. Варто додати, що футболісти грали під серйозними навантаженнями. В попередні тренувальні дні працювали в дворазовому режимі, та й сьогодні, у день матчу, ніхто навантажень не скидав — теж було одне інтенсивне тренування.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме