Главная Украинские Первая лига Сергій Ільїн: "Найголовніше те, щоби ми вдало зіграли і у наступних матчах"
^

Сергій Ільїн: "Найголовніше те, щоби ми вдало зіграли і у наступних матчах"

591
Сергій Ільїн: "Найголовніше те, щоби ми вдало зіграли і у наступних матчах" - изображение 1У матчі з «Олімпіком» єдиний гол у складі чернівецької «Буковини» забив 27 – річний півзахисник Сергій Ільїн. Зазначимо, що Сергій захищав кольори нашої команди у сезоні – 2009/2010, а після цього виступав у чернігівській «Десні», тернопільській «Ниві», ФК «Елгава» (Латвія) та пограв у аматорському колективі Івано – Франківської області «Гуцульщина» (Косів). Цього року Сергія знову заявили за «Буковину».

«Я розумію те, який важливий гол забив. Завжди приємно забивати у подібних поєдинках. Цей гол присвячую своїй донці та, зрештою, усім буковинцям. Щодо результативного удару, то після подачі я побачив, що мяч летить на мене та завдав влучного удару. Добре, що допоміг команді. Хлопці старалися та билися полі. Більшість футболістів нинішньої «Буковини» - місцеві, тому добре знають одне одного. Найголовніше те, щоби ми вдало зіграли і у наступних матчах», - зазначив після гри у розмові з клубною прес – службою Сергій Ільїн.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения