Главная Украинские Первая лига Олександр Гуменюк: "Команда додаватиме у ході першості України"
^

Олександр Гуменюк: "Команда додаватиме у ході першості України"

3460
Олександр Гуменюк: "Команда додаватиме у ході першості України" - изображение 1Після гри «Буковина» - «Олімпік» з журналістами поспілкувався тренер чернівецької команди Олександр Гуменюк. Олександр Анатолійович подякував гравцям «Буковини» за самовіддачу та зазначив, що наша команда додаватиме вже у ході першості України.

Олександр Гуменюк: «Одразу хочу вибачитися за те, що Юрія Гія не буде на прес – конференції. Ви ж добре розумієте, емоції. Необхідно усім трохи заспокоїтися. Тому Юрій Володимирович вибачається за те, що він не відвідає прес – конференцію. Щодо гри, то вона вийшла важкою. Ми серйозно готувалися до гри у теоретичному плані. Знали про те, що серед сильних сторін «Олімпіка» - це, насамперед, виконання стандартних положень. Зрештою, усі знають, що у донецької команди хороші стандарти, однак пропускають. Звісно, що виконавська майстерність у гравців «Олімпіка» поки що, на жаль, вища за наших футболістів. Гадаю, що «Олімпік» заслуженно посідає першу сходинку. Якщо проаналізувати його матчі, то команда вижимає максимум з того, що у них є. У першому таймі ми їм дозволили провести небезпечний стандарт, вони його розіграли нестандартно, а ми були до цього, на жаль, не готові. Тільки потім, коли вже по ходу гри перебудувалися, більше таких помилок намагалися не припускатися.

Щодо наших хлопців, то, насамперед, хотілося б їм подякувати кожному футболістові за самовіддачу. Ви самі розумієте, що таке працювати без грошей. Хлопці вже три місяці працюють, так би мовити, «за спасибі». І у такій ситуації вони проявили самоввідачу ! Хочеться хлопцям подякувати за це.

Ви повинні розуміти таку ситуації, коли так би мовити, з нічого досягається результат у матчі з такими командами, як «Олімпік». Гадаю, що за рахунок подібних матчів наш колектив поступово рухатиметься уперед. На мою думку, буковинських уболівальників повинно радувати те, що у нашій команді грає місцева молодь. На жаль, під час підготовки до офіційних матчів нам не вистачило матчів подібного рівня. На зборах ми практично не провели матчів з якісними суперниками. Тому ми вважаємо, що команда додаватиме у ході першості України та рухатися вперед».

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения