Андрій Купцов: "Ми самі собі створювали проблеми"

Андрій Купцов: "Ми самі собі створювали проблеми"

74
Андрій Купцов: "Ми самі собі створювали проблеми"
Фото - sport-express.ua

Андрій Купцов – головний тренер ПФК «Олександрія»:

- В першу чергу, я хотів би подякувати адміністрації і працівникам клубу, які створили чудові умови для сьогоднішнього матчу. Прекрасне поле, атмосфера, вболівальники, але на жаль нам не вдалося добитись такого бажаного результату, який ми планували. Швидше за все, це моя помилка, тому, що я довірився і покладав надії на певну групу футболістів які, чесно кажучи, не виправдали сьогодні моїх сподівань, надій і не зіграли так, як вони, зазвичай, можуть грати. Ми в період навчально - тренувальних зборів проводили спаринги з командами класу нашого сьогоднішнього суперника. Я, чесно кажучи, перебуваю в шоковому стані від отриманого результату і від нелогічних дій наших футболістів. Ми самі собі створювали проблеми, якими одразу ж скористався суперник.

Переконаний, що при рахунку 1:1 ми повинні були забити ще бодай один м’яч, який би став запорукою нашої впевненої гри. Натомість, севастопольці провівши другий гол, віддавали нам ініціативу, розуміючи, що ми будемо йти вперед і самі проводили контратаки в розріджений простір за рахунок своїх швидкісних і досвідчених гравців. Я не хотів би озвучувати імен футболістів, які на мій погляд, не впорались із завданням. Все це зробимо, як пройдуть емоції. В перерві матчу я говорив нашим футболістам, що у другому таймі треба грати зібраніше та уважніше, особливо при швидких атаках гостей. Ми дуже серйозно готувалися до цієї гри, вивчаючи і продивляючись суперника. Ми знали їх сильні і слабкі сторони.

Пропустивши другий м’яч, наші футболісти зламалися морально і психологічно. І якщо чесно, сьогоднішню нашу оборону я не впізнаю. В контрольних матчах я не міг натішитись діями наших оборонців. Такі досвідчені гравці лінії захисту, такі як: Д. Назаренко, С. Басов, С. Микицей припускали жахливих помилок. За великим рахунком у мене не було претензій лише до гри А. Запорожана, який за рахунок досвіду протидіяв швидкісних В. Танчику і О.Караваєву. Ми помилялися сьогодні всі: і захист, і півзахист і лінія атаки. Я подякував хлопцям за роботу, але наголосив, що цю роботу ми зробили дуже погано.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Не грустить, алексы! Ещё играть и играть!

  0+ 0- 0
  +-
  VIPded
 • Ваша проблема-ваш президент говорливый юморист)))

  0+ 0- 0
  +-
  стармих
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров