Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - Манавгат Евренсекі Спор 2:0

Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - Манавгат Евренсекі Спор 2:0

103

Сьогодні, 30 січня 2013 року о 15:00 ПФК «Олександрія» провів свій черговий контрольний матч в Туреччині, в рамках навчально-тренувального збору. Суперником олександрійців став турецький клуб «Манавгат Евренсекі Спор». ІАЦ ПФК «Олександрія» постійно був на зв’язку з тренерським штабом команди. Ось як прокоментував сьогоднішній матч тренер ПФК «Олександрія» Віталій Первак:

«Сьогодні ми зіграли другий контрольний поєдинок в рамках турецького навчально-тренувального збору.

З перших хвилин гри наші футболісти почали атакувати ворота турецької команди і мали кілька чудових моментів для взяття воріт суперника. Проте, ані Юрій Коломоєць, ані Артем Полярус не змогли реалізувати стовідсоткові моменти.

У другому таймі ми почали діяти набагато швидше і активніше. Вже на початку другої половини гри Антон Кіча відкрив рахунок. В'ячеслав Шевченко тричі мав нагоду подвоїти рахунок, але вдало грали захисники та воротар турецької команди. Лише в середині другого тайму Мотуз забив другого м’яча у ворота суперника.

Звичайно, ми могли забивати набагато більше м’ячів, але нам збільшити перевагу нам не дозволив суперник. Нам протистояла серйозна команда, яка незважаючи на невисокі досягнення в турецькому чемпіонаті показала змістовну і якісну гру в обороні та зуміла швидко переходити до контратак, тримаючи в напрузі захист нашої команди. Приємно що ми перемогли, але в сьогоднішньому матчі головним є не результат, а фізична підготовка футболістів. Вони зуміли показати швидкий, якісний футбол, і це враховуючи високі фізичні навантаження під час тренувань в складних погодних умовах».

ПФК «Олександрія»

1-й тайм: Леванідов, Запорожан, Назаренко, Шендрік, Протіч, Бондаренко, Бровченко, Гордя, Полярус, Коломоєць, Пічкур

2-й тайм: Леванідов, Микицей, Басов, Лобойко, Антонов, Банада, Мотуз, Грицук, Кіча, Соломка, Шевченко

Голи: Кіча, Мотуз

Наступним матч олександрійці проведуть 2 лютого 2013 року. Суперником нашої команди буде футбольний клуб «Псков-747», який представляє групу «Захід» другої ліги російського чемпіонату.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 3
 • "Манавгат Евренсекі" прикольное название команды. Может сборная турецких евреев.

  0+ 0- 0
  +-
  cap966
 • Ответ на сообщение cap966 -

  "Манавгат Евренсекі" прикольное название команды. Может сборная турецких евреев.

  3 любительская лига

  0+ 0- 0
  +-
  игорь львов
 • Ответ на сообщение игорь львов -

  3 любительская лига

  Понятно, не догадался бы никогда.

  0+ 0- 0
  +-
  cap966
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров