Дмитро Зозуля: "Будемо старатись підвищити реалізацію моментів"
^

Дмитро Зозуля: "Будемо старатись підвищити реалізацію моментів"

779

- В останній грі з «Полтавою» було видно що команда старається і робить все можливе щоб показати гарну гру. Ти завжди знаходишся в епіцентрі атаки, чого на твій погляд не вистачає для взяття воріт?

- На перший план виходить реалізація. Напевно йде якась чорна смуга, що не можемо забити і ще й до того усього пропускаємо. Як би ми використовували усі свої моменти то результат був би на користь забитих ніж пропущених. Будемо старатись зробити усе можливе щоб виправити ситуацію і підняти реалізацію моментів.

- Всередині першого тайму ти вийшов один на один з воротарем і у тебе був гарний шанс відкрити рахунок, яка була твоя помилка в цьому моменті?

- Помилка було у тому, що я сильно зблизився з воротарем і вже важко було його переграти. Був шанс забити, але сталось те що маємо.

- Який зараз клімат в команді? Можливо якісь внутрішні фактори впливають на результати матчів?

- В колективі усе гаразд, ніяких розладів. Зараз спокійно готуємось до нової гри. Працюємо в звичайному режимі. Стараємось забути ці невдалі ігри і будемо рухатись далі.

- З початку сезону не було виграно жодної домашньої гри і під час останнього матчу вболівальники ультрас з негативними вигуками демонстративно залишили стадіон, що можеш сказати з даного приводу?

- Вболівальники приходять на стадіон щоб отримати задоволення. Вони хочуть щоб їх улюблена команда вигравала. В тому що вболівальники видають такі емоції то є наша провина. Я їх дії не засуджую, то їх право на таку поведінку. В наступних домашніх іграх ми будемо старатись грати так, щоб вболівальники залишались до закінчення гри і залишали стадіон задоволеними.

- Ти вже адаптувався з новими партнерами в команді чи ще потрібен час для більш узгодженого взаєморозуміння?

- Ще деякі незначні нюанси виникають під час гри, але все це виправиться. Я прийшов в команду не з самого початку зборів тому мені трохи складніше було влитися в ритм колективу.

- До «Нафтовика» ти перейшов з «Буковини» які контрасти між Чернівцями та Охтиркою?

- Звичайно перепад між містами великий, але я приїхав не на екскурсію, а працювати. Головне що в команді дружній колектив і взаєморозуміння.

- Чого чекати вболівальникам від команди найближчим часом?

- Перемоги.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме