Владислав Лупашко: "Перед "Буковиною" стоїть завдання посісти 5 місце"

Владислав Лупашко: "Перед "Буковиною" стоїть завдання посісти 5 місце"

115
Владислав Лупашко: "Перед "Буковиною" стоїть завдання посісти 5 місце"
Фото - shakhtar.com

Нещодавно контракт із «Буковиною» підписав півзахисник Владислав Лупашко. 26–річний гравець має досвід виступів у елітному вітчизняному дивізіоні. У клубі сподіваються, що досвідчений футболіст зможе суттєво допомогти «Буковині».

- Владиславе, як у тебе виник варіант із виступом у «Буковині» ?

- Тренерський штаб чернівецької команди мав зацікавленість у гравцеві, який виступає на позиції центрального півзахисника. Ми обговорили усі питання, і я приїхав у «Буковину».

- Які у тебе враження від нашої команди ?

- У «Буковині» працює амбіційний тренер Вадим Заяць. Це дуже добре для колективу. Якщо є амбіції з боку керівництва клубу та тренерського складу, то команда постійно прогресуватиме. «Буковина» - хороший колектив. У команді створено чудову атмосферу.

Перед «Буковиною» стоїть завдання посісти 5 місце. Вважаю, що ми зможемо досягти цієї мети. Для того, щоби вирішувати серйозні завдання, треба розвивати інфраструктуру клубу та йти у ногу з часом. Треба мати пристойні тренувальні поля. Знаю, що у Чернівцях хочуть досягти цього. Зрештою, коли команда досягає результату, то легше привернути до неї увагу з боку забезпечених людей, які прагнуть допомагати футболові.

- Чи пересікався раніше з нинішніми гравцями «Буковини» ?

- Раніше виступав у одній команді лише з Олександром Семенюком. А іншим гравцям «Буковини» я протидіяв тоді, коли грав у різних командах.

- Владиславе, відомо, що у чемпіонаті України (ДЮФЛ) ти виступав за УФК (Дніпропетровськ), а твоїм настаником був Віктор Ястребов, який тренував відомого футболіста Віктора Скрипника...

- Я родом з міста Білгород – Дністровський Одеської області. А у 8 класі переїхав у Дніпропетровськ. Там займався чотири роки та закінчив школу. Були варіанти з «Дніпром», однак тоді втрутилися агенти. Вони сказали, що краще стати гравцем команди «Борисфен» (Бориспіль). Тоді буде більше можливості переїхати у чемпіонат Росії. Я не жалкую про те, що потрапив у «Борисфен». Це досвід.

- Владиславе, ти захищав кольори донецького «Металурга». З яких причин тобі не вдалося закріпитися в основному складі колективу з Донецька ?

- Впродовж двох років я був капітаном дублюючого складу донецького «Металурга». Усе нібито було добре. Незважаючи на те, що у «Металурзі» виступало багато іноземців, я завжди тренувався та перебував на усіх зборах із першою командою. Врешті – решт, змінилися тренери, амбіції. Сказали, що треба вирішувати завдання у дублі. Молодих футболістів перевели у дублюючий склад. Ми там і грали. Потім був перехідний період. Я сподівався на те, що гратиму у першій команді. На жаль, мені не надали цієї можливості.

- І ти вирішив стати гравцем команди «Княжа» (Щасливе)...

- Мені зателефонував Степан Матвіїв, який тоді тренував команду «Княжа» (Щасливе). Він запропонував перейти у його колектив. Команда з Київської області ставила перед собою серйозні завдання, і я погодився перейти у «Княжа». Ми увійшли у першу лігу, однак нестабільна фінансова ситуація у країні призвела до того, що довелося перейти у ФК «Львів». ФК «Львів» - дуже хороша команда. Ми з дружиною закохалися у Львів. До речі, до мого переходу в «Буковину» нам сказали те, що Чернівці дуже схожі на Львів. Кажуть, що Чернівці – дуже гарне місто. Тому цікаво познайомитися з ним.

- Владиславе, останнім часом ти виступав у столичній «Оболоні», яка у елітному вітчизняному дивізіоні була «грозою авторитетів». Нещодавно цей клуб зник з футбольної карти України...

- Усе було гаразд, однак неузгодженість у діях керівництва клуба впливала на команду. Не було, насамперед, послідовності у роботі. Спочатку усе було добре. Нас усім забезпечували. І все ж, одного моменту усе почалося, так би мовити, «ломатися».

- Розкажи про свою родину...

- Я одружений понад два роки. Дружину звуть Катерина. Виховуємо доньку Меланію, який виповнилося 1 рік і 3 місяці. Дуже скучив за своєю родиною, яка мешкає неподалік від Києва.

- Якими будуть твої побажання буковинським уболівальникам ?

- Запрошую наших уболівальників на домашні матчі «Буковини». У нас щось може не виходити, однак можу гарантувати одне: команда буде битися. Хочу побажати шанувальникам футболу ходити на поєдинки нашої команди та шукати у грі «Буковини» позитивні моменти. На жаль, іноді вболівальники запам'ятовують погане. Треба радіти футболові, а ми прагнутимемо досягти позитивного результату.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Состав боеспособный. Вполне выполнимая задача

    0+ 0- 0
    +-
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров