Андрій Купцов: "На полі діють не гроші, а футболісти"

Андрій Купцов: "На полі діють не гроші, а футболісти"

171
Андрій Купцов: "На полі діють не гроші, а футболісти"
Фото - sport-express.ua

Головний тренер «Олександрії» Андрій Купцов — про зимові зміни в команді, «сніжний» матч у Криму, наступний поєдинок із «Севастополем» і власні завдання

— Зважаючи на значні зміни в складі «Кримтеплиці», всі сподівалися на перемогу вашої команди. Що більше позначилося на результаті?

— Був комплекс причин: певна наша незіграність і низька реалізація, сила суперника, який із оновленим складом і тренером хотів довести керівництву свою міць і реабілітуватися перед уболівальниками, а ще, звісно, згадана погода. Хоча цьому чиннику відводжу останню роль, адже команди були в рівних умовах. Більше має йтися саме про нашу низьку реалізацію.

— Складається враження, що підсилення «Олександрії» (Лобойко, Гордя, Мотуз, Бровченко, Пічкур, Коломоєць), так би мовити, першолігове, тож серйозних можливостей клуб не має?

— Оцінку кадровій роботі дамо по завершенні сезону, тоді й побачимо, чи припустилися помилок, запрошуючи нових виконавців. Щодо конкретно них, то нікого іншого ми й не хотіли запрошувати, хоча агенти пропонували нам безліч варіантів із трансферами, за які треба було платити, плюс — брати тягар високих зарплат. Ця ж шістка прекрасно проявила себе на зборах, відтак погодилася на умови, які влаштовують і нас.

— Тобто платити за всіх них не довелося, й це було принциповим для клубу?

— Так, платити не довелося. Умови з гравцями були взаємовигідними.

— Підкріплює думки про такі-сякі можливості відхід Чередниченка, Старенького, Сахневича й Гавриша в клуби, які не відзначаються якимись захмарними перспективами та стабільністю: «Торпедо» (Жодіно»), київський «Арсенал» і запорізький «Металург». Чи не ілюструють ці переходи лідерів те, що вони не бачили жодних перспектив в Олександрії?

— У кожного з них були свої причини змінити прописку. Тому лише можу подякувати згаданим виконавцям, адже їхній вклад у те, що ми наразі перебуваємо в трійці лідерів, досить вагомий. Але при тому назвати це процесом захворювання «Олександрії» я не можу. Усе нормально.

— Недавно Мілетій Бальчос зізнав­ся, що Анатолій Волобуєв у їхньому діалозі сказав, що завдання «Сталі» — прем’єр-ліга. «Олександрія» обіцяла визначитися з метою після зимової трансферної кампанії…

— Можу лише побажати успіхів «Сталі». Дай, Боже, щоби вони виконали своє завдання. Ми ж поставили собі завдання виходити на кожен матч задля перемоги й щоби набрати максимум очок. А загалом підняти олександрійський футбол. А яке посядемо місце — питання часу.

— «Севастополь» і решта команд першої ліги — це небо й земля?

— Звичайно, кримчани посіли особливу нішу в першій лізі. Склад, досвідчений тренер, інфраструктура — все готове для прем’єр-ліги, на відміну від решти.

— Чи вважаєте свою команду конкурентоздатною на тлі кримчан, проти яких гратимете наступного туру?

— Думаю, грати можна з кожним із суперників, адже на полі діють не гроші, а футболісти, в яких має бути велике бажання досягти успішного результату.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров