Главная Украинские Первая лига Віталій Романюк: "З гравцями "Ниви" досі не розрахувалися"
^

Віталій Романюк: "З гравцями "Ниви" досі не розрахувалися"

986
Завершивши виступи у першому колі чемпіонату, гравці першолігової тернопільської «Ниви» пішли зимувати без грошей.
За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво «Ниви» обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу. Про це та інше в інтерв’ю Вголосу розповів захисник команди Віталій Романюк.
З нами не розрахувалися і найобразливіше те, що нас годують обіцянками, - починає розмову Віталій Романюк. - Кажуть, що гроші нам дадуть з тижня на тиждень. Якщо не дадуть зарплату за грудень, то це уже буде третя зарплата, яку нам не виплатили. Про преміальні взагалі не говорю.
Чи є надія, що усі фінансові питання будуть вирішені?
Усі на це сподіваються, однак з нами з керівництво команди не зв’язок не виходить. У нас не було жодних зібрань, відтак інформації немає.
Губернатор Тернополя Валентин Хоптян сказав, що це питання постарається вирішити.
Це було два тижні тому. Утім, з того часу нічого не змінилося. Була спочатку інформація, що з нами розрахуються після останнього матчу у 2013-ому році, однак ця неприємна ситуація уже тягнеться більше місяця.
Ви особисто вірите у те, що усі заборгованості перед футболістами будуть погашені?
Не особливо. Хлопці у команді засмучені, адже у них сім’ї і їх потрібно годувати. Зізнаюся, коли сезон тільки розпочинався, були зовсім інші розмови. Нам обіцяли, що усі зарплати і преміальні будуть виплачені. Такий поворот подій ніхто з гравців не прогнозував. Наскільки я знаю, усі обіцянки переносяться на новий рік. Є розмови, що у середині січня погасять перед нами борги. Утім, справи у цій ситуації не зовсім у грошах. Є чимало футболістів, які мають певні пошкодження чи травми. За цей час у період відпустки можна було б залікувати усе, однак без грошей це питання закрити складно. Образливо те, що ти працював на полі, викладався на сто відсотків, а зараз навіть нема коштів, аби залікувати певні ушкодження.
Чи є інформація щодо майбутнього «Ниви» взагалі?
Жодної. Ніхто нічого не говорить, однак, наскільки мені відомо, команда мала б продовжити виступи у першій лізі. Не здивую нікого, якщо скажу, що потрібно закрити спочатку фінансове питання, а потім будувати плани на майбутнє.
Чи шукають гравці «Ниви» уже нові команди?
Думаю, що так. Кожна нормальна людина, опинившись у такій неприємній ситуації, шукала б собі інше місце роботи.
А ви особисто?
Так, дзвонять люди, питають про плани на майбутнє. У мене з «Нивою» є контракт до весни і якщо ситуація залишатиметься незмінною, немає сенсу залишатися у Тернополі. Звісно, злість на команду через ці борги трохи є, але, це, мабуть, не тільки у мене. Попри це, є варіанти, що ніхто нікуди не поїде. Це у тому випадку, якщо з нами розрахуються і дадуть певні гарантії про майбутнє команди. Але це дуже складне запитання.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме