FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Віталій Романюк: "З гравцями "Ниви" досі не розрахувалися"
^

Віталій Романюк: "З гравцями "Ниви" досі не розрахувалися"

1757
Завершивши виступи у першому колі чемпіонату, гравці першолігової тернопільської «Ниви» пішли зимувати без грошей.
За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво «Ниви» обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу. Про це та інше в інтерв’ю Вголосу розповів захисник команди Віталій Романюк.
З нами не розрахувалися і найобразливіше те, що нас годують обіцянками, - починає розмову Віталій Романюк. - Кажуть, що гроші нам дадуть з тижня на тиждень. Якщо не дадуть зарплату за грудень, то це уже буде третя зарплата, яку нам не виплатили. Про преміальні взагалі не говорю.
Чи є надія, що усі фінансові питання будуть вирішені?
Усі на це сподіваються, однак з нами з керівництво команди не зв’язок не виходить. У нас не було жодних зібрань, відтак інформації немає.
Губернатор Тернополя Валентин Хоптян сказав, що це питання постарається вирішити.
Це було два тижні тому. Утім, з того часу нічого не змінилося. Була спочатку інформація, що з нами розрахуються після останнього матчу у 2013-ому році, однак ця неприємна ситуація уже тягнеться більше місяця.
Ви особисто вірите у те, що усі заборгованості перед футболістами будуть погашені?
Не особливо. Хлопці у команді засмучені, адже у них сім’ї і їх потрібно годувати. Зізнаюся, коли сезон тільки розпочинався, були зовсім інші розмови. Нам обіцяли, що усі зарплати і преміальні будуть виплачені. Такий поворот подій ніхто з гравців не прогнозував. Наскільки я знаю, усі обіцянки переносяться на новий рік. Є розмови, що у середині січня погасять перед нами борги. Утім, справи у цій ситуації не зовсім у грошах. Є чимало футболістів, які мають певні пошкодження чи травми. За цей час у період відпустки можна було б залікувати усе, однак без грошей це питання закрити складно. Образливо те, що ти працював на полі, викладався на сто відсотків, а зараз навіть нема коштів, аби залікувати певні ушкодження.
Чи є інформація щодо майбутнього «Ниви» взагалі?
Жодної. Ніхто нічого не говорить, однак, наскільки мені відомо, команда мала б продовжити виступи у першій лізі. Не здивую нікого, якщо скажу, що потрібно закрити спочатку фінансове питання, а потім будувати плани на майбутнє.
Чи шукають гравці «Ниви» уже нові команди?
Думаю, що так. Кожна нормальна людина, опинившись у такій неприємній ситуації, шукала б собі інше місце роботи.
А ви особисто?
Так, дзвонять люди, питають про плани на майбутнє. У мене з «Нивою» є контракт до весни і якщо ситуація залишатиметься незмінною, немає сенсу залишатися у Тернополі. Звісно, злість на команду через ці борги трохи є, але, це, мабуть, не тільки у мене. Попри це, є варіанти, що ніхто нікуди не поїде. Це у тому випадку, якщо з нами розрахуються і дадуть певні гарантії про майбутнє команди. Але це дуже складне запитання.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения