Главная Украинские Первая лига Директор "Ниви": "Рішення КДК ФФУ - помилка"
^

Директор "Ниви": "Рішення КДК ФФУ - помилка"

611
Як повідомив директор ФК «Нива» Роман Мацюпа, те, контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв таке рішення, є простою помилкою.
У повідомленнях місцевих і всеукраїнських ЗМІ з’явилася інформація, що ФК «Нива» (Тернопіль) не перерахував частини заявкового внеску на участь у змаганнях ПФЛ України сезону 2013/2014 років, відповідно на тернопільський клуб накладено санкцію у вигляді позбавлення права на реєстрацію у ФФУ нових футболістів до моменту погашення заборгованості. Насправді, як повідомив клубній прес-службі директор ФК «Нива» Роман Мацюпа, відповідна сума перерахована ще в листопаді, а те, що контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв таке рішення, є простою помилкою.
– Майже місяць тому, а саме 27 листопада, ФК «Нива» перерахував 132,686 тис. грн. за участь команди в чемпіонаті. Очевидно, коли відбувалося засідання КДК ФФУ з незрозумілих причин керівництву цього органу не повідомили про платіжку від ФК «Нива», відповідно коли приймалося рішення по «Ниві» члени КДК користувалися застарілою інформацією, – зазначив директор ФК «Нива» Роман Мацюпа.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме