Артем Бутенін: "Блохін? Без коментарів"

Артем Бутенін: "Блохін? Без коментарів"

173

Екс-гравець київського «Динамо», який виступає за ФК «Полтава», Артем Бутенін розповів про хід справ у команді та про плани на майбутнє.

– Як складаються справи в команді? Чи не вплинула ситуація в країні на вашу гру?

– У команді все добре. Ми - молодий та дружній колектив! Робота кіпить, всі віддаються на тренуваннях, щоб вигравати в кожній грі. Ситуація в країні не вплинула на справи в клубі. Звичайно, стежимо за всим, що відбувається та переживаємо, але футбол - це наша робота. Намагаємось дивитись в майбутнє. Все буде добре.

– За що боротиметься ФК «Полтава» в наступному сезоні?

– Наступний сезон ще попереду. Тренер озвучить цілі. В цьому ж сезоні – завдання набирати максимальну кількість пунктів. По завершенні розберемо, як провили цюс половину.

– Є бажання спробувати себе в сильнішому клубі чи навіть чемпіонаті?

– Я думаю, кожному гравцеві хочеться пограти на високому рівні, але зараз мені потрібні стабільність та вихід з «Полтавою» в Прем’єр Лігу, щоб досягати успіхів і перемог! А будуть перемоги і хороша гра - будуть і сильні команди і сильний чемпіонат…

– Чому ти пішов з «Динамо»? Повернуться хочеш?

– З «Динамо» закінчився контракт і я розпочав пошуки клубу разом з агентом . Повернутисяв в «Динамо»? Мені хочеться з ФК «Полтавою» досягнути успіхів, а там подивимося.

– Що можеш сказати про відставку Блохіна?

– Про Блохіна? Без коментарів!

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Лучшие букмекеры