"Олександрія": традиційна зустріч з вболівальниками (+Відео)

"Олександрія": традиційна зустріч з вболівальниками (+Відео)

195
"Олександрія": традиційна зустріч з вболівальниками (+Відео)
Фото - pfcalexandria.com.ua

27 березня відбулася традиційна зустріч колективу ПФК «Олександрія» з вболівальниками. Понад 200 найбільш палких прихильників футболу прийшли, щоб наочно познайомитись з оновленою командою та дізнатися про плани на другу частину першості серед команд першої ліги.

Спочатку була представлена команда та новачки. Їх прибуло в кількості 6-ти футболістів. Серед них доволі відомі: Євген Пічкур, Сергій Мотуз, Ігор Гордя, Сергій Лобойко, Юрій Бровченко та Юрій Коломоєць. Вболівальники дізналися з вуст головного тренера Андрія Купцова про хід підготовки, про контрольні матчі, про загальний стан підготовки до старту на рідному полі. А більш детально розповів про плани футбольного клубу - Сергій Анатолійович Кузьменко:

- Наш край, Олександрійщина - футбольний край, мешканці якого закохані в футбол. Ми маємо дві професіональні команди, що є вагомим успіхом у спортивному житті країни. А це і виховання любові, і поваги до спорту та залучення якомога більше молоді до здорового способу життя. Все, що було потрібно для того, щоб показувати видовищний, комбінаційний та фаховий футбол з очікуваним результатом – ми зробили. Провели 3 закордонні збори в Турції, підписали контракти, як з досвідченими так із перспективними виконавцями, виконуємо в повному обсязі всі зобов’язання перед футболістами та тренерами, якісно підготували газон поля та стадіон до матчів. Тепер черга за футболістами – показувати яскравий, феєричний та бажаний футбол, щоб уболівальник з великим задоволенням приходив на матчі. Все залежить від самих гравців: чого вони хочуть самі. У великій мірі наші успіхи будуть залежати і від активного, чисельного вболівальника ПФК «Олександрія», котрий своєю присутністю буде надихати команду на перемоги. Наші спонсори, керівництво клубу прагне і робить все можливе, щоб економіка держави постійно зростала, щоб більше вкладалось коштів у розвиток спорту та культурного відпочинку людей.

В своєму виступі директор ПФК «Олександрія» Д. Кітаєв повідомив:

- Ми переглянули цінову політику і прийшли до думки, що вартість квитка треба значно знизити: 10 і 5 грн у відповідності до сектору. Ми будемо вручати дисконтні картки на знижки при купівлі товарів у 20 магазинах міста тим, хто придбає абонементи на всі домашні матчі. Для дітей буде діяти ролікодром, встановимо багатофункціональний дитячий майданчик, кафе з доступними цінами. Для ветеранів ВВв, інвалідів та пільгових категорій уболівальників - безплатний вхід на стадіон. До 65-річного ювілею олександрійського футболу та 15-річчя КСК «Ніка» буде приурочено ряд культурно масових заходів. Треба неухильно і постійно рухатись вперед - до кращого, спільно до перемог нашої «Олександрії»!

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров