FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Контрольний матч. "Нафтовик" - "Регар-ТадАЗ" (Таджикистан) 3:0
^

Контрольний матч. "Нафтовик" - "Регар-ТадАЗ" (Таджикистан) 3:0

749
Фото - tapeciarnia.pl

28 лютого, охтирчани провели свій останній спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником «Нафтовика» був чемпіон Таджикистану, футбольний клуб «Регар-ТадАЗ». З рахунком 3:0 охтирчани впевнено перемогли суперника. В матчі відзначилися: Шандор Вайда на 19 хвилині та двічі вразив ворота Сергій Артюх на 22-й та 40-й хвилині.

«Нафтовик-Укрнафта»: (1-й тайм) Чурілов, Бояринцев, Євстафієв, Кременчуцький, Світличний, Артюх, Вайда, Зайчук, Костишин, Васильєв, Родіонов.

2-й тайм: Чурілов ( Иваненко, 60), Войцеховський, Зайчук, Кісіль, Саванчук, Тарасенко, Павелько, Бояринцев, Разуваєв, Ховбоша, Полтавець (Радіонов,70).

Цим спарингом охтирчани завершили свій третій збір, і вже завтра тренерський штаб разом з футболістами відправиться по домівкам. Збереться команда 5 березня в Охтирці, а на наступний день повернеться знову в сонячну Туреччину.