Максим Імереков: "Для мене за честь грати в "Олександрії"

Максим Імереков: "Для мене за честь грати в "Олександрії"

168
Новачок ПФК «Олександрія» Максим Імереков поспілкувався з прес–службою клубу.
- Декілька слів про твою футбольну біографію.
- Я народився в м.Макіївка. В 7 років батько запропонував записатись в футбольну секцію, де тренером був його знайомий. Свої перші ази я отримував саме там, але через деякий час школу закрили і мене перевели до футбольного філіалу "Шахтаря" (Донецьк). Провівши там два роки, мене забрали до академії цього клубу. Там я провів 7 років. Далі був дворічний контракт із запорізьким "Металургом". Потім головний тренер ПФК "Олександрія" запросив мене на перегляд і було підписано контракт.
- Чи відразу ти став грати на позиції захисника?
- Ні. В перші роки свого навчання я грав на позиції нападаючого. Згодом мене перевели в зону опорного півзахисника. Врешті - решт, я опинився на позиції захисника.
- Я прийняв звістку про зацікавленність тобою ПФК "Олександрія"?
- Мені зателефонував агент і сповістив цю звістку. Я раніше слідкував за виступами цієї команди, в мене багато знайомих грали в "Олександрії". Для мене за честь грати в цій команді, тому не міркуючи одразу погодився.
- Взагалі, в тебе є якийсь футбольний кумир?
- Раніше мої кумиром був З.Зідан. На даний момент – Вінсент Компані.
- Мабуть, улюблена команда "Манчестер Сіті"?
- Так. Мені дуже подобається їхній стиль гри. Тому, можу сказати, що це одна із улюбленіших моїх команд.
- Твій сімейний стан?
- Я ще не одружений, але дуже близько до офіційного створення сім’ї. Зі своєю дівчиною ми обговорили і вирішили, що вона переїде до Олександрії. Сама ж вона з Нікополя.
- Які ти бачиш перспективи в ПФК «Олександрія»?
- Команда має хороший підбір гравців і досвідченого тренера. Тому я вважаю, що нинішньому колективу до снаги вирішувати самі високі завдання щодо повернення знову до елітного дивізіону. Але ще треба багато працювати. Власне із-за цієї перспективи я і перебуваю в «Олександрії».
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • ydachi

    0+ 0- 0
    +-
    Djibouti
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров