Сім бід — один обід: "Оболонь" та СКА знімаються зі змагань

Сім бід — один обід: "Оболонь" та СКА знімаються зі змагань

104
Сім бід — один обід: "Оболонь" та СКА знімаються зі змагань
Фото - adde.2x2tv.tv

З різних причини в двох клубів — СКА та «Оболоні» — однакова доля — зникнення.

Наприкінці минулого тижня завершилася епопея з двома командами-учасниками чемпіонату, що проходить під егідою ПФЛ — одеським СКА та столичною «Оболонню». Вони офіційно проінформували Лігу про те, що «через відсутність достатнього фінансування» відмовляються від участі в турнірі. Одеситів не зміг утримати інвестор, у «пивоварів» — клуб сам, фактично, підставив інвестора.

Слободян: «Я вже втомився…»

Офіційно «пивовари» повідомили, що на весняну частину не виходитимуть. Тепер (якщо брати за процедурою) команду мають виключити із змагань рішенням Центральної Ради, засідання якої має відбутися найближчим часом. Команда розформується, а гравці отримують статус вільних агентів без компенсації. Залишається лише питання: а що робити з боргами у понад сім мільйонів гривень перед виконавцями і тренерами, які накопичилися за останні місяці й розбором ситуації, якою уже займається прокуратура Оболонського району Києва? «Згорають» вони чи ні? Колишній президент ФК «Оболонь» Олександр Слободян, до якого ми звернулися за коментарями, хоч і чемно, але категорично заявив, що не бачить сенсу коментувати ситуацію, позаяк уже більше півроку не є очільником клубу, а ПАТ «Оболонь» — головним інвестором клубу. «Щиро кажучи, втомився відповідати на подібні запитання, до яких ані я, ані наше підприємство не має стосунку», — зазначив Олександр В’ячеславович. А ще порадив звернутися до прокуратури Оболонського району, яка проводить розслідування ситуації. «Наша структура припинила співпрацю з ФК «Оболонь», а тому не може нести відповідальність за діяльність клубу, так само, як і бути відповідачем».

Хоча, чесно кажучи, ситуація виходить алогічна, адже в останньому коментарі нашій газеті один із керівників ФК «Оболонь», його виконавчий директор Олексій Злотоябко заявив, що він є так само, як і футболісти та тренери, позивачем і йому так само не виплатили зар­платню. На кого ж тоді позов? На самого себе?

А була ж перспектива в одеситів…

Дивною ситуація (хоча й зов­сім іншого характеру) склалася в одеському СКА. Команда, хоч і не декларувала високих завдань, позиціонувалася як довготривалий проект. Знайшовся стадіон, за основу команди була взята місцева молодь, а за пріоритет — награвання її в професіональному футболі. Правда, далі пішло все шкереберть: колектив довго не виходив із відпустки (зрештою від минулого року так і не зібрався), працівники клубу «на диктофон» відмовлялися щось коментувати, а головний тренер Ігор Негара (за сумісництвом ще й директор ФК) спочатку говорив про те, що інвестор підтримає команду, потім зазначав, що потрібен час для вирішення проблеми фінансування…

«Кристал» самотній і попливе «на Схід»?

Залишається критичною ситуація із ще одним клубом західної групи — хмельницьким «Динамо». Досі залишаються борги перед ПФЛ по заявкових внесках, а клубу заборонено реєструвати нових гравців. На тлі цього вкотре постає запитання: а з ким же грати навесні «Кристалу»? Може, є сенс його й справді кудись «приєднати» — чи то до першої шістки «А», чи то до нижньої групи «Б»? Тим більше, географічно «Кристалу» до аутсайдерів східної підгрупи ближче.

теги: "Оболонь"
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров