Руслан Забранський: "Нові контракти поки ні з ким не підписали"

Руслан Забранський: "Нові контракти поки ні з ким не підписали"

158
Руслан Забранський: "Нові контракти поки ні з ким не підписали"
Фото - mfc.mk.ua

Головний тренер «Миколаєва» Руслан Забранський переймається, щоби через борги попередників нові інвестори не відвернулися від клубу

— Руслане Михайловичу, кілька днів тому КДК ФФУ заборонив семи клубам, у тому числі «Миколаєву», реєструвати нових футболістів, оскільки вашим ФК не були виконані рішення цього органу. Наскільки мені відомо, головна причина — заборгованість перед гравцями?

— Цей процес триває понад рік. Ще попереднє керівництво не розрахувалося з Маткевичем, Литовченком, Бобровим й Івановим. Цим гравцям потрібно було заплатити зарплатню за кілька місяців, і вони були готові розірвати з клубом контракт. Але вчасно цього не зробили, тож футболісти й написали скаргу. КДК було ухвалене рішення виплатити їм компенсації в повному обсязі до кінця дії контракту, долучивши ще й штрафні санкції та моральну компенсацію. У підсумку, набігла кругленька сума — понад 300 тисяч гривень.

— І як тепер бути далі, адже проблем із фінансами у вашої команди й так вистачало?

— Тепер замість того, щоби ліквідовувати заборгованість перед ПФЛ, а ми, до речі, вже розпочали процес розрахунку, мусимо тепер і вищезгадану суму сплатити. Попереднє керівництво обіцяло розрахуватися, просило відстрочки, а в підсумку новим інвесторам тепер доводиться, крім усіх інших наболілих питань і проблем, ліквідовувати й борги попередників.

Розуміємо, що від цього нам не втекти, але хотілося, щоби нам хоч трохи пішли назустріч. Зараз уже не той «Миколаїв», який був ще рік тому. У керівництві нові люди, які нині дуже завантажені пошуком грошей… Здавалося б, і клубні справи в нас пішли на краще. Поступово розпочався процес ліквідації заборгованості по зарплатні, був відремонтований клубний автобус, закуплені нові м’ячі… Я нині переймаюся, щоби рішення КДК не відбило бажання нових очільників і надалі допомагати нам. І так ситуація в професіональному футболі критична, клуби знімаються… І найстрашніше, що до них може приєднатися й «Миколаїв».

— А ви не намагалися зв’я­затися з футболістами, яким заборгували? Можливо, варто домовитися відтермінувати процес розрахунку.

— Звичайно, спілкувалися, але від них уже нічого не залежить. За справу взялися юристи, тож зрозуміло, що всі зацікавлені, щоби отримати гроші. Ніхто ж не стане відмовлятися від заробітку.

— Відтак і заявку на другу частину сезону, яку мала прой­ти ваша команда в ПФЛ 23 лютого, довелося відкласти?

— У ПФЛ написали листа, щоби нам до 1 березня відтермінували цю процедуру. За цей час шукатимемо шляхи виходу із ситуації, в якій опинилися. Непереливки нам зараз, адже потрібні кошти й на зарплатню гравцям, на ще один збір, який плануємо провести в Криму. Отож прохатимемо ФФУ та ПФЛ піти нам на поступки, щоби не втратити ще один професіональний клуб.

— Та, попри всі проблеми, команда продовжує підготовку до поновлення чемпіонату?

— Зараз готуємося в Закарпатті, хоча мали їхати в Крим. Та оскільки вчасно не вдалося спланувати збір, змушені були їхати на захід України, бо в Криму команди між собою вже розподілили контрольні матчі, відповідно, нам уже було ні з ким грати.

— У ФК зараз багато гравців на оглядинах. На комусь уже зупинили свій вибір?

— Нові контракти поки ні з ким не підписали, адже ще приглядаємося в контрольних матчах до деяких гравців.

— Яка доля Матвія Бобаля, який першу частину сезону провів у «Миколаєві»?

— Його не влаштували наші фінансові можливості, тож Бобаль нині перебуває на оглядинах у білоцерківському «Арсеналі».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров