Сергій Макаров: "Найбільше постраждала "Буковина"

Сергій Макаров: "Найбільше постраждала "Буковина"

108

Виконавчий директор ПФЛ коментує переноси матчів ліги.

Сергій Макаров: "Найбільше постраждала "Буковина" - изображение 1Сергію Дмитровичу, погода внесла корективи в 22 тур чемпіонату. Довелося перенес­ти відразу п’ять матчів. Чи відомі вже дати, коли ці поєдинки будуть зіграні?

— Поки такої інформації немає. У кожному з випадків будемо вести переговори вже безпосередньо з клубами, щоби обрати найоптимальніший варіант для обох учасників.

Для всіх команд переноси пройшли безболісно?

— Найбільше постраждала «Буковина», адже команда завчасно приїхала на гру з «Динамо-2». До останнього мали надію, що матч таки відбудеться. Та, на жаль, Київщині мабуть, дісталося найбільше від негоди, тож навіть попри всі зусилля, поле зі штучним покриттям НТБ «Динамо» не змогло протистояти погоднім умовам.

— Як же бути тоді з цим матчем? «Буковині» знову доведеться їхати до Києва?

— Клуб, зі свого боку, вже вніс пропозицію, щоби гру з «Динамо-2» перенесли до поєдинку «Арсенал» — «Буковина» (6 квітня. — О. Т.)…

Чи є інформація щодо матчів наступного туру?

— Із завтрашнього дня (розмова відбулася в неділю. — О. Т.) починаємо роботу в цьому напрямку. Не поспішатимемо переносити матчі, за винятком форс-мажорних обставин. Але «Буковина» нас уже попередила, що їм буде дуже складно підготувати поле місцевого стадіону до гри з «Нафтовиком-Укрнафтою»…

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров