Андрій Купцов: "Вдалося згуртувати колектив навколо єдиної мети"

Андрій Купцов: "Вдалося згуртувати колектив навколо єдиної мети"

116
Андрій Купцов: "Вдалося згуртувати колектив навколо єдиної мети"
Фото - myalexandriya.blogspot.com

Футболісти ПФК «Олександрія» повернулись з навчально – тренувальних зборів з Туреччини, які проходили в період з 26 січня по 23 лютого. Підсумки підготовки підбив головний тренер команди Андрій Купцов.

- Закінчився закордонний навчально – тренувальний збір. Він був один з найтриваліших. Як команда впоралась з поставленими завданнями?

- Дійсно, ми провели в Туреччині майже місяць, на чужій землі, за відсутності рідних, близьких, тому, звичайно, члени нашої делегації особливо останні два тижні відверто занудьгували, але ми реалізували всі окреслені тренерським штабом завдання. Нам вдалося вивести хлопців на хороші фізичні кондиції, закласти основи психологічної витривалості, згуртувати колектив навколо єдиної мети - з радістю виконувати своє основне завдання – здобувати максимальні результати, не зважаючи на те, чи це товариська гра, чи то календарний матч першості. Ще до від’їзду в Туреччину, ми детально розписали поденний план перебування на навчально – тренувальному зборі, щоб кожен день і кожна година була використана раціонально і сповна. Ми хвилювалися за перші десять днів зборів, тому що в цей період були максимальні навантаження. Зразу хочу відмітити, що наші футболісти повністю вправились з цим завданням. Жодного разу я не чув бодай якихось натяків на те, що комусь важко, він не може працювати в такому режимі, і таке інше… Два рази на день, виходячи з нашої методики, ми завантажували футболістів найрізноманітнішими вправами в ім’я єдиної мети – привести колектив до функціональної та психо - емоціональної готовності.

- Чи задоволені Ви контрольними матчами проведеними в рамках навчально – тренувальних зборів?

- Спарингами я задоволений повністю тому, що нам вдалося зіграти з командами, які є прямим віддзеркаленням першої ліги національної першості. Особливо корисною була участь в турнірі «GOLD CITY». Ми в цих зустрічах грали з достатньо серйозними суперниками (ЦСКА «Софія», «Торпедо» (Москва»), та в рамках турніру переглянули матчі за участю польського «Заглємбе». Прийшли до висновку, що йдемо правильним шляхом, а в матчах з «ЦСКА» та «Торпедо», ми переконались, що не поступаємось суперникам в жодному компоненті гри. І якби не обов’язковий гол на останніх хвилинах проти болгар, то ми могли б поборотися і за перемогу в турнірі. Все – таки подібні змагання зобов’язують до високого рівня відповідальності, жадобу до перемоги, міцність духу - те, що іноді не спрацьовує в звичних спарингах. В контрольних матчах ми почали награвати найрізноманітніші комбінації, які спробуємо використати в матчах першості, старт яких вже не за горами.

- Чи задоволені Ви роботою новобранців команди?
- В цілому – так. З деякими з них вже підписані контракти. Дехто повинен доказати свою професійну спроможність на заключному навчально – тренувальному зборі, який пройде також в Туреччині, в тих же умовах з другого по сімнадцяте березня.

- Чи маєте план на заключний навчально – тренувальний збір?

- Так, ми достатньо чітко уявляємо заключну частину підготовки до початку весняного сезону. Після чотирьохденної відпустки, 27 лютого зберемось в Олександрії і до другого березня проведемо тренування на своїх стадіонах. При хорошій погоді будемо намагатися використовувати ґрунтові поля. Треба віддати належне працівникам наших спортивних споруд, які завжди утримують їх в ідеальному стані. В Туреччині заплановано три контрольних матчі: перший – 6-го березня з друголігівським клубом Росії - ФК «Чіта», який посідає другу сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від лідера «Луч – Енергія» на одне очко. В передостанній день збору проведемо спаринг з достатньо серйозним суперником, який в минулому році повернув собі право виступати серед еліти білоруського футболу - «Дніпро» (Могильов). Плануємо провести ще один матч одинадцятого березня. Найближчим часом визначимося із суперником. Основою третього навчально – тренувального збору буде передсезонна підготовка, в якій і визначаться оптимальний склад , який буде вирішувати поставлені перед командою завдання. Мені дуже приємно, що всі без винятку футболісти, віднеслись до роботи достатньо сумлінно і найважливіше – зберегли той командний і колективний дух, який традиційно притаманний нашій команді.

- Старт другої частини достатньо непростий…

- Зрозумів підтекст вашого запитання. Так, в першому матчі ми будемо намагатися зламати неприємну для нас статистику в очних протистояннях з «Кримтеплицею» в Молодіжному, де олександрійці за всю свою історію не здобули жодного очка. Ну а в першому домашньому матчі з ФК «Севастополь» ми просто зобов’язані реабілітуватися перед нашими вболівальниками за ганебну поразку в Севастополі. Користуючись нагодою, хочу привітати олександрійських вболівальників з Днем Захисника Вітчизни, наших чарівних жінок з наступаючим 8 Березням. Переконаний, що достатньо вимогливі олександрійські вболівальники нададуть нам на старті весняної частини першості потужну підтримку. Прийміть найщиріші привітання та побажання в новому футбольному сезоні від всіх футболістів та тренерського складу нашої команди.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров