Ігор Жабченко: "За складом "Севастополь" — команда з десятки УПЛ"

Ігор Жабченко: "За складом "Севастополь" — команда з десятки УПЛ"

95
Ігор Жабченко: "За складом "Севастополь" — команда з десятки УПЛ"
Фото - fcsevastopol.com

Футбольний експерт Ігор Жабченко коментує останні трансфери «Севастополя»:

— Прихід до команди таких виконавців саме взимку позначає далекоглядність «Севастополя». Адже часто першолігові колективи вирішують завдання підвищення в класі одним складом, натомість улітку поспіхом змінюють мало не півкоманди. У цьому ж випадку відзначаємо, що гріх було би не розібрати безкоштовно таких виконавців, які були в «Арсеналі», адже там ледь не кожен відзначався якістю. Таким чином, при цілковитому розумінні всіма нами, що «Севастополь» стовідсотково вийде до прем’єр-ліги наступного сезону, завдання для клубу спрощується. Окрім цього, влітку замала перерва між чемпіонатами, тож укомплектуватися для першолігової команди простіше й доцільніше саме тепер. Олег Кононов матиме ще й час, аби награти новий склад і з абсолютним спокоєм входити в ПЛ.

На мою думку, з приходом зіркових новачків команда вирішила більшість проблемних позицій, однак одна залишається з пробілами — йдеться про зону центральних оборонців. Навіть із приходом Симоненка необхідно підсилитися ще одним кваліфікованим виконавцем, адже в першій частині сезону саме в лінії захисту кримчан було найбільше проблем. З іншого боку, маємо видозмінений напад, де в розпорядженні наставника відтепер є Кузнецов, Ковпак, Ібраїмі. Плюс не забуваємо про Алозі, Данишевського й вихованця «Динамо» Володимира Коваля, отже вибір, будемо відверті, чудовий. Та й загалом, на мою думку, такий добір гравців дозволить «Севастополю» бути в чільній десятці. Якщо ж узимку чи влітку в команду прийдуть ще кілька зіркових іноземців, то там і Ліга Європи не за горами.

Останнє, що нібито може хвилювати, чи вистачатиме мотивації зірковим новобранцям у першій лізі? Гадаю, й тут проблем не буде, тому що всі вони розуміють, що в нижчому дивізіоні вони всього на кілька місяців, а мотивація — повернутися до еліти — лише зросте. Та й у грошовому плані вони нав­ряд чи втратили, тож, маючи конкретне завдання, впевнений, свої контракти відпрацьовуватимуть одразу ж.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 6
 • Ибраими будет "спасать лицо" МЗ. Уже арендное соглашение оформлено.

  Блин... Алозие даже туда не хотят...

  0+ 0- 0
  +-
  VIPded
 • Проблемы у нас были в нападении, когда не играл Кузнецов

  0+ 0- 0
  +-
  miron
 • Про каких звёзд этот чел рассказывает? Ковпак? Симоненко? Или кто там ещё ...?

  Да, ребята не плохие, но звёзды ли?

  А про нашу нацеленность на ПЛ и без его мнения многим ведомо.

  Специалист....

  Ой, блин - эксперт.

  0+ 0- 0
  +-
  ГамлЕт
 • "Кузнецов, Ковпак, Ибраими. Плюс не забываем о Алози, Данишевский и воспитанника «Динамо» Владимира Коваля,"

  ИМЕЕМ:

  Ибра в Бомжарне, Даня чаще играет крайнего хава, Грязный даже в Турцию не полетел, значит будет искать себе новую команду. У нас остаются три форварда. Три К.)))) Отличный расклад. Два клятых, опытных, забивных бойца и молодой, перспективный воин. Конкуренция соблюдена, лимит соблюден.... вся линия нападения без легов. Тяжело представить, как может быть лучше (учитывая наш пердив).

  0+ 0- 0
  +-
  Пеплофф
 • А кто знает, где миша алози? его даже во 2-й команде нет. Может в мз поехал.

  0+ 0- 0
  +-
  cap966
 • Ответ на сообщение cap966 -

  А кто знает, где миша алози? его даже во 2-й команде нет. Может в мз поехал.

  В МакДональдсе смотрел?

  0+ 0- 0
  +-
  ХАМмер
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров