Денис Васільєв: "Усі говорили, що ми навмисно когось "плавим", "зливаєм"..."

Денис Васільєв: "Усі говорили, що ми навмисно когось "плавим", "зливаєм"..."

100

Денис Васільєв: "Усі говорили, що ми навмисно когось "плавим", "зливаєм"..." - изображение 1Захисник охтирського «Нафтовика-Укрнафта» Денис Васільєв - про остані результати команди та ситуацію в колективі.

- Розкажи коротко про гру з «Геліосом»?

- Гру ми розпочали непогано, почали створювати моменти. В цій грі було багато моментів, але забити не вдалося. Пропустили гол, побігли відіграватись і на контратаці пропустили другий.

- Що на твою думку є причиною негативних результатів команди в весняній частині чемпіонату?

- Однієї причини бути не може, в цілому там дуже багато причин і об’єктивних і суб’єктивних. Можна говорити, що ми практично кожну другу гру грали то у дев’ятьох, то у десятьох. Я вважаю, що сама велика причина, це те, що ми не реалізовуємо свої моменти. Якщо в першому колі у нас за гру був один - два моменти і ми забивали гол, то зараз у нас набагато більше моментів в кожній грі, але ми нажаль не можемо їх реалізувати. Я вважаю, що уся проблема в області психології, тому що майстерність є, ми можемо забити. А коли на полі немає результату і це давить, то психологічно дуже важко. Можливо тому ми і не можемо реалізувати свої моменти. Я не можу сказати, що у нас криза, кризи у нас немає. Можна сказати, що у нас криза результату, не криза гри, а саме криза результату. Одна гра яку ми дійсно провалили, це гра з «Динамо-2». Це була жахлива гра і немає цьому ніяких виправдань, просто ми її провалили. Взагалі по грі ми нікому не програли, а по результату виходить, що в більшості ігор ми поступилися. Знайти одну причину через яку ми так граємо дуже важко. Мені здається, що одна з головних причин, це те, що ми не реалізовуємо свої моменти. Як би ми забивали і вигравали, то усі були б задоволені, і ніхто не говорив би, що у нас якась криза і ми невдало виступаємо.

- В чому причина постійних провалів в обороні?

- Я не скажу, що ми постійно провалюємось. Очевидно не вистачає концентрації уваги, можливо десь не хватає надійності в захисті. Десь на секунду, на долю секунди втратили концентрацію і як результат отримуємо гол. Коли важко психологічно, коли немає результату, то буває і таке, що дуже важко зосередитись.

- Ходять чутки, що команда хоче «злити» тренера?

- Ні, це все тільки чутки. Такі чутки ходили і в першому колі коли ми почали програвати. Усі говорили, що ми навмисно когось «плавим», «зливаєм», а потім ми виграли одинадцять ігор і більше ніхто про це не говорив. Так, що це усе неправда і такого не може бути. Просто, такий збіг обставин.

- Який зараз мікроклімат в команді?

- Який може бути мікроклімат, якщо ми не виграємо? Звичайно є якесь напруження в команді. Психологічно важко, тому, що не має результату, але ми прекрасно розуміємо, що повинні досягти цей результат. І незважаючи на усі негативи та негаразди ми працюємо, іншого виходу немає, потрібно працювати.

- Наскільки все жорстко з дисципліною в команді?

- З дисципліною у нас в команді усе гаразд. Якщо на полі отримуємо червоні картки, то це від того, що в першій лізі в основному боротьба. Якщо не вистачає майстерності, то люди беруть бажанням, старанням. І ще такий момент, коли ти отримав жовту картку, ти ж не будеш бігати два тайми і усіх пропускати до воріт, ти будеш старатися відібрати м’яча. А далі усе залежить від того як судді розцінять, було це жорстко чи не жорстко. У нас чомусь усі розцінюють, що ми граємо дуже жорстко, хоч я так не вважаю.

- Усім відомо, що «Арсенал» на даний час знаходиться в скрутному становищі, на твою думку команда їде до Білої Церкви за легкою перемогою?

- Сто відсотків, ні. Я впевнений, що «Арсенал» Біла Церква буде давати нам бій. Приведу простий приклад: «Кривбас» Кривий ріг, вони без грошей, «без нічого» виходять і кожну гру виграють. Те саме може статися і в «Арсеналі», вони можуть вийти, на них нічого не тисне, і спокійно грати та добувати результат. Та вийде це у них, чи ні, це вже друге питання. Я не вважаю, що у нас буде легка гра, тому ми настроюємось на серйозну гру. Я думаю, що це буде дуже серйозна гра.

- По закінченню твого контракту з «Нафтовиком-Укрнафта» які плани на майбутнє?

- Після гри 8 червня у мене закінчується орендна угода з «Нафтовиком» і я повертаюсь до «Кривбасу», з яким у мене контракт до 20-го числа. Далі буду розглядати всі пропозиції, що надійдуть і вирішувати з яким клубом підписати контракт.

- Якщо надійде пропозиція від «Нафтовика»?

- Поки-що не будемо про це говорити. Усе буду вирішувати після 20-го червня.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров