Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

160
Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

«Зірка» (Кіровоград) – «Гефест» (Караганда, Казахстан) 1:2

Голи: Кочура 71 - ? 76, ? 82.

«Зірка»: Козаченко, Бочкур, Чередніченко, Родіна (Степанов 78), Мостовий (Фатєєв 53), Г.Баранець, Кочура, Осадчий (Загальський 58), Галенко, Чичиков, Б.Баранець.

Кіровоградська «Зірка» в Туреччині провела свій останній товариський матч в рамках підготовки до другої частини чемпіонату.

В першому таймі протистояння з казахським «Гефестом» кіровоградська команда втратила кількох чудових можливостей забити: не поталанило Андрію Мостовому, Дмитру Осадчому та Олексію Чичикову. А на початку другого тайму Чичиков не реалізував «побачення» з голкіпером суперника.

Та все ж на 71-ій хвилині матчу після подачі з кутового Олександр Кочура результативно замкнув передачу на дальню штангу воріт казахів. Але, на жаль, кіровоградська команда не змогла втримати перевагу в рахунку. Вона не лише дозволила супернику зрівняти рахунок, а й забити переможний м’яч (футболіст «Гефеста» поцілив у дев’ятку воріт «Зірки»). Відзначимо, що при рахунку 1:1 арбітр не призначив очевидне пенальті у ворота «Гефеста». В підсумку матч завершився на користь «Гефеста» - 1:2.

Кіровоградська «Зірка» в Туреччині перебуватиме до 25 березня, після чого повернеться до Кіровограду, де буде готуватися до матчу із харківським «Геліосом».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров