Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

120
Контрольний матч. "Зірка" – "Гефест" (Казахстан) 1:2

«Зірка» (Кіровоград) – «Гефест» (Караганда, Казахстан) 1:2

Голи: Кочура 71 - ? 76, ? 82.

«Зірка»: Козаченко, Бочкур, Чередніченко, Родіна (Степанов 78), Мостовий (Фатєєв 53), Г.Баранець, Кочура, Осадчий (Загальський 58), Галенко, Чичиков, Б.Баранець.

Кіровоградська «Зірка» в Туреччині провела свій останній товариський матч в рамках підготовки до другої частини чемпіонату.

В першому таймі протистояння з казахським «Гефестом» кіровоградська команда втратила кількох чудових можливостей забити: не поталанило Андрію Мостовому, Дмитру Осадчому та Олексію Чичикову. А на початку другого тайму Чичиков не реалізував «побачення» з голкіпером суперника.

Та все ж на 71-ій хвилині матчу після подачі з кутового Олександр Кочура результативно замкнув передачу на дальню штангу воріт казахів. Але, на жаль, кіровоградська команда не змогла втримати перевагу в рахунку. Вона не лише дозволила супернику зрівняти рахунок, а й забити переможний м’яч (футболіст «Гефеста» поцілив у дев’ятку воріт «Зірки»). Відзначимо, що при рахунку 1:1 арбітр не призначив очевидне пенальті у ворота «Гефеста». В підсумку матч завершився на користь «Гефеста» - 1:2.

Кіровоградська «Зірка» в Туреччині перебуватиме до 25 березня, після чого повернеться до Кіровограду, де буде готуватися до матчу із харківським «Геліосом».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форумеОбновить

Лучшие букмекеры