Товариський матч. ФК "Тирасполь" - "Зірка" 1:0

Товариський матч. ФК "Тирасполь" - "Зірка" 1:0

152

Товариський матч. ФК "Тирасполь" - "Зірка" 1:0
Фото - sports.ru

На критому стадіоні СК «Шериф» кіровоградська «Зірка» провела товариський матч із ФК «Тирасполь».

Нагадаємо, що кіровоградська команда в нинішньому році вже провела один спаринг: 15 січня з рахунком 1:2 поступилася ПФК «Олександрія».

Тираспольська команда в цьому році ж вже зіграла два спаринги. Спочатку розійшлася миром ще з одним представником української першої ліги ФК «Одеса» (1:1), а потім завдяки єдиному м’ячу в зустрічі переграла суперника по Національному дивізіону ФК «Костулени». Ось так команди підійшли до звітного матчу.

Протистояння між кіровоградською та тираспольською командами пройшло за рівної боротьби, в якій жодна з команд не бажала поступатися. Та все ж у цій зустрічі переможець був. Це молдовська команда, які одного разу вдалося забити (відзначився потенційний новачок в їх складі). Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Тирасполя». Але варто відзначити, що тренерський штаб «Зірки» перед гравцями ставить завдання в січня набрати потрібну фізичну форму і через спаринги отримати фізичне навантаження, а вже у наступному місяці вони в товариських зустрічах більше будуть викладатися.

Далі на футболістів кіровоградської «Зірки» чекає кілька днів відпочинку і вже 27 січня розпочнеться кримський збір. А ФК «Тирасполь» має 26 січня провести черговий товариський матч: суперником буде сусід по турнірній таблиці ФК «Мілсамі».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров