Леонід Бояринцев: "Наша задача вигравати кожен матч"

Леонід Бояринцев: "Наша задача вигравати кожен матч"

262
Леонід Бояринцев: "Наша задача вигравати кожен матч"
Фото - fcnaftovyk.com.ua

Захисник охтирського "Нафтовика" Леонід Бояринцев підбив підсумки першої половини сезону, а також розповів як проходить перший учбово-тренувальний збір команди.

- По завершенню першої частини 22-го чемпіонату ти став лідером команди по кількості забитих м’ячів, які плани на майбутнє в цьому напрямку?

- Я про це не думаю, головне щоб команда вигравала. Це не я один забиваю, це забиває вся команда, адже кожен забитий гол, це напрацювання всієї команди, настанови тренера, відпрацювання стандартних положень.

- Можливо після такого результату є наміри змінити позицію захисника на нападника?

- Ні. Таких намірів немає. Я все життя грав позаду, максимум всередині поля.

- Після вдалого завершення першої частини чемпіонату, ти вже бачиш «Нафтовик» у Прем’єр-лізі?

- На даний час керівництво нам не ставило такого завдання. Наша задача вигравати кожен матч і головне не опуститися нижче в турнірній таблиці, а бажано піднятися в трійку.

- Як на твою думку, кого з гравців, які залишили «Нафтовик» після першої частини чемпіонату, буде найбільше не вистачати в команді?

- Я не можу однозначно відповісти на це питання, але думаю, що новоприбулі хлопці достойно їх замінять і будуть гати не гірше ніж ті хто залишив команду. Головне щоб наша гра не ослабла і показували футбол не гірший ніж в тому році.

- Ти граєш за «Нафтовик» з 2009 року і вже підписав контракт до кінця 2013 року, це значить, що ти вирішив як найдовше зв’язати свою футбольну кар’єру з «Нафтовиком»?

- По закінченні контракту у мене були пропозиції від інших клубів, але я вибрав «Нафтовик». Мене тут усе влаштовує, все подобається. А саме головне, що ми зберегли кістяк команди і в такій ситуації залишити команду, на мою думку, було б неправильно.

- Як проходить перший учбово-тренувальний збір?

- Цей збір є втягуючим. Так як, усі приїхали після довгострокової відпустки, тому навантаження невеликі. Йде підготовка до другого збору який буде проходити в Ялті, де будуть уже серйозні навантаження, триразові тренування. Цей збір повинен пройти кожен футболіст, тому що, там закладається функціонально-фізична підготовка, витривалість на цілий рік

- Де на твою думку краще проводити зимові УТЗ?

- Ну звичайно там де тепло, тому що, футбол це літній вид спорту, де хороші умови для тренувань, де хороші поля.

- З тих гравців, що приїхали на перегляд ти бачиш когось перспективним на підсилення команди?

- На даний момент я нічого не можу сказати, тому що, ми тільки зібралися і зараз виконуємо бігові вправи, займаємось в тренажерному залі. Але я думаю, що це перспективні молоді хлопці. Подивимось їх на наступних зборах, на великому полі. Я їм бажаю удачі, щоб вони показали себе як найкраще.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров