Євген Яровенко: "Маємо тиждень на те щоб усе проаналізувати і підготуватись"
^

Євген Яровенко: "Маємо тиждень на те щоб усе проаналізувати і підготуватись"

428
Євген Яровенко: "Маємо тиждень на те щоб усе проаналізувати і  підготуватись"
Фото - pfcalexandria.com.ua

Головний тренер охтирського «Нафтовика-Укрнафта» Євген Яровенко - про гру проти донецького «Олмпіка».

- Гарна вийшла бойова гра. Образливо, що втратили два очка. «Олімпік» команда гарного рівню, команда зазнала змін в порівнянні з попереднім сезоном. Довелося посушити голову тренерському штабу і особисто мені в виборі складу команди на перший тайм. Нажаль три наших гравці змушені були пропускати цю гру. В будь-якому випадку, те що від них вимагали, єдине ці дрібниці – штрафні. У нас кожен гравець знає, що потрібно робити, то не знайшлося гравця котрий повинен був під м’яч виходити. Я маю на увазі коли нам забили другого м’яча. Хлопці просто зупинились вкінці. В будь-якому випадку потрібно допрацьовувати до кінця. Захисник повинен першим бути на м’ячі, повинен був вибивати. Єсип виявився спритнішим. В будь-якому випадку я рахую, що два очка ми втратили. Були непогані моменти у нас в першому таймі і у другому також. Суперник також мав шанси для взяття воріт. Будемо готуватися далі, наступна гра у нас дербі з «Сумами». Маємо тиждень на те щоб усе проаналізувати і підготуватись.

- Гра була дуже динамічною і емоційною порівняно з попередніми іграми, можна розраховувати далі на такі емоційні ігри?

- Я вважаю, що кожну гру буде так грати команда. Ми повинні тільки додавати в цьому плані. Тому, що у багатьох гравців є нерозкритий потенціал, є гравці котрі грають на визначеному своєму рівні. Я маю на увазі основу ветеранів. А молоді потрібно просто додавати і як вони будуть робити на футбольному полі, як вони уважно слухають тренерські настанови і так далі, будуть рости.

- Маючи мінімальну перевагу чому почали затягувати гру, тим самим нагромаджуючи небезпеку втратити результат?

- Я просив хлопців щоб вони не відходили і продовжували грати у свій футбол, той що я від них вимагав. Я не думаю, що ми тягнули час. Як би залишалось дві-три хвилини до закінчення матчу, то тоді можливо б ми і пішли на такі хитрощі, а так грали і робили те, що повинні були робити. Деяким футболістам невистачило трішки везіння, щоб забити м’яча.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме