Главная Украинские Первая лига Контрольний матч. "УкрАгроКом" - "Буревісник" (аматори) 1:3
^

Контрольний матч. "УкрАгроКом" - "Буревісник" (аматори) 1:3

846
Фото - fc.ukragrocom.com/

«УкрАгроКом» – «Буревісник» (аматори) 1:3

Голи: Пономар 2 (пен.) – Гаврилюк 21, Добрянський 44, Карпінець 65.

Перший і другий тайми команда «УкрАгроКом» грала двома різними складами.

Коротко про суперника аграріїв. ФК «Буревісник» – це аматорський колектив з села Петрове Знам'янського району Кіровоградської області, який створено у квітні 2011 року. У 2012 році ФК «Буревісник» став чемпіоном Кіровоградської області.

Гра почалася дещо несподівано. Вже на 2-й хвилині хавбека головківців В’ячеслава Горбаненко гості збивають з ніг у власному карному майданчику. Пенальті. Його чітко реалізував Віталій Пономар. Рахунок стає 1:0.

Цей гол не збентежив аматорів, а навпаки додав їм енергії. Та перевага господарів у володінні м’ячем була таки очевидною. А от дійсно гострих моментів не спостерігалося а ні у одних воріт, а ні у других. Запам'ятався хіба що гарматний та точний удар Андрія Скарлоша на 19-й хвилині, та круглого на корнер перевів кіпер приїжджих. Та вже на 21-й – футболісти з Петрове рахунок зрівнюють. Олексій Гаврилюк дотепно перекидає шкіряного за комірець голкіпера Олександра Ніколаєва. Рахунок стає 1:1. Нажаль, помилився місцевий голкіпер О.Ніколаєв на 44-й хвилині. Футболіст у блакитній формі Максим Корчинський з стандарту зробив просто чудовий навіс у штрафний майданчик аграріїв. Круглий став здобиччю петрівчанина Дмитра Добрянського, який і зробив рахунок 1:2, з яким і пішли команди на перерву.

Гра у другому таймі складалася з локальних протистоянь суперників на різних ділянках поля. Класу аграріїв, граючих у першому дивізіоні, аматори протиставили велике бажання перемогти, натхненну працю на полі, спортивні азарт та злість, позитивну агресію, що і принесло свої плоди. На 63-й хвилині приїжджі пробивали штрафний неподалік від лінії карного майданчика, та м’яч врізався у стінку футболістів-господарів.

А от на 65-й хвилині футболісти «Буревісника» святкували свій третій гол. У штрафному майданчику господарів у стінку між собою зіграли Борис Сафронов з Антоном Карпінцем. Останньому нічого не залишалося, як переправити м’яч у сітку воріт, що він майстерно і зробив. Рахунок стає 1:3 і не міняється до фінального свистка.