Роман Шпірнов: "Нам було приємно переграти київську команду"

Роман Шпірнов: "Нам було приємно переграти київську команду"

218
Роман Шпірнов: "Нам було приємно переграти київську команду"
Фото - fcbukovyna.com

24 березня чернівецька «Буковина» зіграє перший офіційний матч у 2013 році. Команда гратиме з колективом «Динамо – 2» (Київ). Зараз адміністратором ФСК «Буковина» працює Роман Шпірнов, який виступав у захисній ланці чернівецької команди.

Незважаючи на дії у захисті, Роман Вікторович став кращим бомбардиром «Буковини» у сезоні – 1998/1999. І все ж, найбільше запам'ятався блискучий гол Романа Шпірнова у матчі «Буковина» - «Динамо – 2» (2:0), який відбувся у Чернівцях 4 квітня 1997 року. Напередодні цьогорічної гри нашої команди з «Динамо – 2» прес – служба ФСК «Буковина» попросила Романа Вікторовича пригадати переможний для чернівецького колективу поєдинок.

Романе Вікторовичу, у 1997 році Ви забили блискучий гол у ворота «Динамо – 2». Чи пам'ятаєте свій результативний удар ?

Такі голи не забуваються. На початку другого тайму відзначився Юрій Жабинський, а згодом наша команда виконувала кутовий: Владислав Ващук зумів вибити м'яча подалі від власних воріт, однак шкіряна куля потрапила до мене. Я невідпорним ударом злету вразив ворота В'ячеслава Кернозенка.

За рахунок чого «Буковині» вдалося перемогти столичну команду ?

Ми дуже плідно попрацювали під час тривалої перерви у першості України – 96/97. Чернівецька «Буковина», яку тоді очолював Валерій Богуславський, тренувалася за «системою Лобановського». Наша робота принесла позитивні результати (у березні – квітні «Буковина» здобула 7 перемог у 9 матчах. Два матчі за участю чернівчан завершилися з нічийним результатом – авт.). «Жертвою» нашого клубу стало і київське «Динамо – 2». Звісно, що нам було приємно переграти динамівську команду. Тим більше, що за неї проти «Буковини» грали відомі у нашій державі футболісти

Можна припустити, що гра проти відомих футболістів, а також присутність у Чернівцях Валерія Лобановського, стали додатковими стимулами для гравців «Буковини»…

Зрозуміло, що у таких матчах хочеться проявити себе. Тоді нашу зустріч з «Динамо – 2» відвідало багато буковинських уболівальників. Велика кількість уболівальників – це теж великий стимул для футболістів.

24 березня у першому цьогорічному офіційному матчі «Буковина» гратиме на виїзді з «Динамо – 2»…

Звичайно, що ми очікуємо перемоги «Буковини». На жаль, в останніх матчах з «Динамо – 2» наша команда грає невдало. Хотілося би взяти реванш у столичної команди за невдачі у попередніх зустрічах.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров