Гравці "Буковини" - про перемогу над ПФК "Суми"

Гравці "Буковини" - про перемогу над ПФК "Суми"

209
Гравці "Буковини" - про перемогу над ПФК "Суми" - изображение 1Після матчу «Буковина» - ПФК «Суми» з клубною прес – службою поспілкувалися гравці чернівецької команди – півзахисник Роман Дорош і нападник Степан Маковійчук. Зазначимо, що саме результативні дії Романа Дороша принесли перемогу нашому колективові над непоступливим суперником.

Роман Дорош, півзахисник ФСК «Буковина»: «Найголовніше те, що цей гол приніс перемогу «Буковині». Зазначу, що втримати такий хід, який набрала наша команда, важко. І все ж, у нас зараз дуже сильний колектив. Тому тренерський штаб зробить все для того, щоби ми продовжили переможну серію».

Степан Маковійчук, нападник ФСК «Буковина»: «У нас стоїть завдання потрапити у п’ятірку кращих команд. У турнірній таблиці команди розташувалися дуже щільно. Нам треба брати, так би мовити, свої очки вдома. Я радий від того, що ми досягли переможного результату. Звісно, що хотілося би у рідних стінах забивати побільше. Тим більше, що вболівальники очікують від нас результативної гри. І все ж, ми здобули перемогу та піднялися на четверте місце».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров