Керівництво ПФК "Олександрія" зустрілось з журналістами

Керівництво ПФК "Олександрія" зустрілось з журналістами

114
Керівництво ПФК "Олександрія" зустрілось з журналістами
Фото - pfcalexandria.com.ua

19 березня в конференц-залі ПФК «Олександрія» відбулась традиційна конференція за участю місцевих та регіональних представників ЗМІ.

Конференцію відкрив Ю. Біланюк, який націлив представників ЗМІ більш детально, точніше, а головне актуальніше та ексклюзивно подавати інформацію про діяльність ПФК «Олександрія» взагалі та виступи команди зокрема.

Представники ЗМІ отримали детальну інформацію про підготовку ПФК «Олександрія» в зимове міжсезоння. Нагадаємо, що перший збір команда провела в Олександрії з 9 до 23 січня. Другий та третій збір олександрійці провели в Туреччині з 26 січня по 23 лютого та 2 до 16 березня відповідно. За цей час було зіграно 13 матчів: 10 перемог, 2 нічиї та 1 поразка. Різниця м’ячів 28 – 14= +14.

Кращими бомбардирами міжсезоння стали: В’ячеслав Шевченко, Василь Грицук, Юрій Коломоєць – усі по 4 голи.

Протягом цього часу було підписано контракт із 6-ма новачками: Сергієм Лобойком (захисник), Юрій Бровченком, Євгеном Пічкуром, Сергієм Мотузом, Ігорем Гордею (усі – півзахисники), Юрієм Коломойцем (нападник).

На прес-конференції було озвучено про низку заходів присвячених 65–річчю олександрійського футболу та 15-літтю створення КСК «Ніка». На честь цих урочистих подій ПФК «Олександрія» планує провести гала–концерт за участю зірок української естради, а також багато масових заходів присвячених футболу в школах, вищих навчальних закладах Олександрії та району.

Після прес–аташе виступ продовжив директор ПФК «Олександрія» Д.Кітаєв та подякував всім ЗМІ за спільну співпрацю і побажав надалі всім журналістам побільше статей про олександрійський футбол, зокрема про ПФК «Олександрія». А далі була промова з презентацією нового сайту клубу. Всім гостям було продемонстровано дизайн, нові можливості та інші зміни в сайту. За словами Д.Кітаєва, тепер всі статистичні дані команди та кожного гравця будуть вираховуватись автоматично. Велику увагу буде наділено форуму на сайті, адже клуб повинен знати про потреби та пропозиції вболівальників. Також директор клубу розповів про цінову політику: тепер вартість квитка буде змінена відповідно вибраного сектору від 5 до 10 гривень, створено дисконтну програму «Паспорт вболівальника» за умовами якої вболівальники отримуватимуть знижки на сувенірну продукцію та на інші товари магазинів, які є партнерами футбольного клубу. Також було повідомлено про те, що на перший матч з «Кримтеплицею» до Молодіжного відправиться близько 70 фанів.

На сам кінець всім гостям конференції було вручено сувенірну продукцію клубу та запрошено на домашній матч ПФК «Олександрія» - ФК «Севастополь», який відбудеться 29 березня о 17:00.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • А про задачи хде??

    0+ 0- 0
    +-
    Che Guevara
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров