Сергій Шевченко: "Прикро втрачати очки в таких матчах"

Сергій Шевченко: "Прикро втрачати очки в таких матчах"

189
Сергій Шевченко: "Прикро втрачати очки в таких матчах"
Фото - pfcalexandria.com.ua

Сергій Шевченко, головний тренер краматорського «Авангарду», прокоментував поразку своєї команди в матчі проти ПФК "Олександрія"

- Прикро втрачати очки в таких матчах. Логічним вважаю був би нічийний результат. Що стосується характеру гри, то нам не вдалося показати свої кращі якості. Ми не на стільки щільно діяли в обороні, як планували, і не так агресивно діяли в атаці. Наші футболісти створили мало загострень біля воріт суперника. В той же час в мене немає особливих претензій до своїх футболістів по самовіддачі, але є претензії в окремих епізодах по рівню виконавчої майстерності і до деяких гравців по рівню агресивності та ігрової ініціативи. В цьому сезоні ми вирішуємо питання адаптації команди в першій лізі, награвання складу. Дивимося, які у нас є сильні сторони, які недоліки.

Ми підряд протистояли командам – лідерам першості: ФК «Севастополь» та ПФК «Олександрія». В цих матчах ми не виглядали хлопчиками для биття, але враховуючи амбіції команди, мої, як тренера та президента клубу, переконаний, що ми будемо вдосконалювати та посилювати свою гру. Прикро, що в окремих матчах, в яких ми заслуговували на перемогу, але не реалізували своїх можливостей до кінця. Хочу виказати слова вдячності господарям. Ми два дні провели в комфортних умовах. Приємне враження справив стадіон, вболівальники, була чудова атмосфера. Я не перший раз в Олександрії і бачу, як розвивається клуб, команда і хочу побажати цьому дружному колективу подальших успіхів.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров