"Зірка" представила новобранців
^

"Зірка" представила новобранців

569

"Зірка" представила новобранців
Фото - Виктор Слюсаренко

В ресторані «Зірка» відбулося представлення новачків кіровоградської «Зірки» та прес-конференція президента ФК Березкіна Максима Станіславовича, віце-президента Тітова Миколи Яновича, директора клубу Ольшевського Сергія Олександровича та головного тренера команди Близнюка Іллі Владиславовича.

На прес конференції першим виступив президент футбольного клубу Максим Березкін:

- Щоб я хотів відзначити? Всі обіцянки, які були озвучені при приході до ФК, поступово втілюються в життя. Цієї зими відремонтовано під трибунні приміщення. Другий поверх адміністративного приміщення відведено команді, де вона може займатися в той час, коли поза полем. У нас з весни функціонує нормальний туалет на стадіоні. Це теж важливо. Придбали ще один автомобіль. Плануємо запустити тренажерний зал на першому поверсі. Також зроблено проекту документацію тренувального поля зі штучним покриттям. Плануємо його зробити до осені. Навантаження основного поля зменшуємо шляхом оренди стадіону «Дозавтомат». Там вже частину своїх тренувань проводить основна команда та учні Академії. Є чимало планів. Ми рухаємося по чітко наміченому плану відновлення слави ФК «Зірка». Я впевнений, що прийдемо до того, що «Зірка» буде радувати своїми виступами в Прем’єр-Лізі України. Звертаюсь до вболівальників. Підтримуйте команду. Ходіть на футбол, а ми будемо максимально прикладами зусилля для розвитку інфраструктури клубу.

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Ілля Близнюк:

- На сьогоднішній день гравці, які хочуть великі зарплати та відбувати номер, нам не підходять. Потрібні амбітні люди, які приноситимуть користь. Погода нині не балує, то ж в матчі з «Титаном» на передній план вийдуть морально-вольові якості. А в Туреччині мені сподобалася самовіддача наших гравців. Турецькі арбітри робили чимало помилок, що додавало єдиноборств. Була чоловіча гра. Грали проти хороших команд.

Сергій Ольшевський: - До Туреччини їздили 8 вихованців кіровоградського футболу. На жаль, Дмитро Осадчий травмований. А так з командою тренується загалом 11 кіровоградців. Такого ніколи не було.

- Які плани роботи команди «Зірка-2»? В яких змаганнях гратиме команда?

Максим Березкін: - Головне вести хлопців з дитинства до професійного гравця. Не принципово, де гратиме «Зірка-2». Важливо, щоб правильно виховувати молодь.

- Які задачі на весняну частину сезону поставлено перед кіровоградською командою?

Максим Березкін: - Задачі залишаються ті, що і були раніше: «Бути в лідируючій групі, посісти 3, 4 чи 5 місце. Бути уверху турнірної таблиці. Нижче наведемо кілька запитань та відповідей на ним.

Журналістам та вболівальникам було представлено новобранців Михайла Дячук-Ставицького, Ігоря Загальського, Єгора Кривошея, Максима Мартинюка, Віталія Сокуренко, Олександра Логінова та Вадима Гонщика. Повернувся до команди Олександр Кочура. Також для Дмитра Тітова та Дмитра Фатєєва майбутні матчі «Зірки» не є дебютними.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме