Сергій Вокальчук: "Іноді буває така гра про яку потрібно забути і рухатись далі"

Сергій Вокальчук: "Іноді буває така гра про яку потрібно забути і рухатись далі"

232
Сергій Вокальчук: "Іноді буває така гра про яку потрібно забути і рухатись далі" - изображение 1Голкіпер охтирського "Нафтовика" Сергій Вокальчук поділився враженнями від минулої гри проти харківського "Геліоса", а також відповів на запитання вболівальників.

- На перших хвилинах матчу коли виникла метушня біля твоїх воріт, ти як самий найактивніший учасник цього моменту, скажи через чию помилку довелося виймати м’яча із сітки?

- Через усіх потроху. Хтось прогавив того гравця що бив, на штанзі гравець хотів також зробити як найкраще, але не завжди так виходить як хочеться. Я також впав не туди куди потрібно. І той гравець, котрий забивав, його також повинен був хтось крити. Тобто можна сказати, що половина команди…

- Як цей гол вплинув на хід гри?

- Будь-який гол впливає на хід гри. В установці на гру був один план гри, а тут відразу доводиться перелаштовуватись. Хоч і часу на це було вдосталь та все одно, щось нічого не виходило у цей вечір. У другому таймі я дивлячись на хлопців бачив, що усі заряджені, у всіх було бажання, та все одно щось не клеїлось.

- Як капітан ти вважаєш команда готова грати на перемогу чи ще потрібно час для порозуміння між лініями?

- Команда, я вважаю, готова. Якщо взяти останню гру з «Геліосом», то ми можливо програли в першу чергу в боротьбі, якісь вони були зліші, так скажемо. А відносно взаєморозуміння то можливо деякі новачки ще не до кінця розуміють, а якщо загальну картину дивитись то я вважаю, що готова. В фізичному плані також готові, це видно було по другому таймі. Просто іноді буває така гра про яку потрібно забути і рухатись далі.

- Сергію як Ви оцінюєте шанси команди у цьому сезоні, чи зможе команда утриматись на своїх позиціях, враховуючи таку щільність в турнірній таблиці?

- А чому не зможе? Виграти усі матчі і зможе. Дійсно щільність дуже велика, виграти два матчі і можна переміститись на друге місце. Все залежить тільки від нас. У нашій лізі всі команди рівні. Взяти наприклад «Ниву», вони не проходили зборів, тільки за тиждень до гри зібрались, почали тренуватись і вже взяли сім очок. «Буковина» - проблеми з фінансуванням, половину складу втратила і продовжує непогано виступати. Тому я рахую, що у нас в лізі не настільки висококласні гравці, що є на голову вищі, між тими хто знаходиться в верху чи в низу турнірної таблиці. Тому як можна програти останній команді, так можна і виграти у першої. Все залежить від нас, вважаю що можемо не тільки втриматись на цих позиціях, а можемо і за третє місце боротись.

- У скільки років тебе взяли в першу команду?

- В 16 років я був в інтернаті і там я підписав перший контракт з професіональним клубом. Мій дебют в першій лізі був тут в Охтирці коли мені було 18-ть років, тоді я грав за ФК «Львів».

- Сергій футбольне життя це ігри, тренування, збори. Футболісти полюбляють у вільний час пограти в карти? Якщо Ви грали в карти на бажання, то яке з найкумедніших завдань для своїх партнерів Ви загадували? І якщо пам"ятаєте кому. Бажаю успіхів у наступних іграх.

- Так звичайно, у вільний час наші хлопці полюбляють пограти у карти. Особисто я не захоплюсь цією грою, а хлопці грають, але без інтересу.

- Коли пробивають пенальті яким методом ти користуєшся, щоб вибратив яку сторону здійснювати стрибок?

- Пенальті це моє слабе місце. Я не вважаю себе великим спеціалістом в цьому. Останнім часом почав трішки по новому підходити до цього поєдинку. Намагаюсь психологічно вплинути на гравця, котрий буде пробивати пенальті, тобто своїми запитаннями вивести його з рівноваги.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров