Мілетій Бальчос - про футбольні клуби східного регіону України

Мілетій Бальчос - про футбольні клуби східного регіону України

150
Мілетій Бальчос - про футбольні клуби східного регіону України
Фото - pfl.ua

З метою з’ясування ситуації у місті президент ПФЛ відвідав ФК «Авангард» Краматорськ та провів зустріч із президентом клубу Олександром Большаковим і генеральним директором Романом Большаковим. Під час перебування у Краматорську Мілетій Бальчос відвідав і так звану «гарячу точку» міста – заблоковану сепаратистами будівлю міської адміністрації та інші місця, де спостерігається певна напруга.

У ході бесіди з керівництвом клубу здебільшого обговорювалися та погоджувалися питання щодо заходів із забезпечення безпеки команд-гостей та проведення футбольних матчів у місті. Як повідомив Олександр Большаков, клуб застосовуватиме ті ж самі заходи, апробовані під час організації та проведенні домашнього матчу з командою ФК «Нива» Тернопіль, де все пройшло без будь-яких ексцесів. Зокрема це стосується зустрічі команд на вокзалі або у районі блокпостів, що розташовані на під’їздах до Краматорська, і супроводженні гостей у зворотному напрямку. У цьому відношенні клуб тісно співпрацює з органами правопорядку. Крім цього, до забезпечення безпеки залучено стюардів – працівників охоронних компаній, що мають досвід роботи при проведенні масових заходів. За підсумками зустрічі, Олександр Большаков акцентував увагу на тому, що клуб гарантує вжиття усіх заходів із забезпечення безпеки та правопорядку під час організації та проведенні всіх матчів командам, що приїжджають до Краматорська. Також під час бесіди обговорено питання фінансування та перспектив подальшого функціонування клубу. За словами керівництва ФК «Авангард», стосовно цього проблем практично не існує. Були розглянуті й питання роботи Адміністрації ПФЛ: на думку пана Большакова, спірних питань щодо діяльності Ліги не знайшлося.

Поспілкувався Мілетій Бальчос і з особами, що знаходяться на блокпостах на під’їздах до міста. Як повідомляє президент ПФЛ, вони повністю усвідомлюють факт відокремленості футболу від політики, тому всебічно сприятимуть безпечному проїзду команд до Краматорська. Як приклад, команда «Авангард» без проблем виїхала до Армянська на календарну гру з місцевим «Титаном».

Відбулася зустріч із президентом футбольного клубу «Макіїввугілля» Анатолієм Акімочкіним та генеральним директором Олексієм Несновим. Основним предметом розмови також стали питання забезпечення безпеки командам-гостям під час перебування у Макіївці та проведення футбольних матчів. Пан Акімочкін зокрема зазначив, що, незважаючи на спокійну ситуацію у місті, політична обстановка у східному регіоні залишається дещо нестабільною. При цьому він наголосив, що за тісної співпраці з органами правопорядку клуб вживатиме всіх заходів із безпеки. Між інших питань, Анатолій Вікторович поінформував президента ПФЛ про стан фінансового забезпечення клубу та команди, при цьому зауваживши, що наразі керівництво вимушене мінімізувати бюджет, особливо в частині видатків через фінансову кризу в країні. Він зокрема наголосив, що навчально-тренувальний процес та підготовка команди до матчів проходять у плановому режимі. У цілому ж, за словами Акімочкіна, проблем стосовно подальшої участі команди ФК «Макіїввугілля» у чемпіонаті немає.

Також президент ПФЛ поцікавився питанням відбудови стадіону одного з підприємств Макіївки, на якому ще минулого року розпочато масштабну реконструкцію. Згідно із проектом, ця арена мала бути приведена у відповідність до вимог як мінімум до стадіонів другої ліги. Втім, через політичну та фінансову нестабільність у східних областях України, будівництво призупинено на невизначений термін.

18 квітня Мілетій Бальчос перебуватиме у Донецьку, де відвідає матч між командами футбольних клубів «Олімпік» та «Зірка».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров