Олег Лутков: "Матч із "Авангардом" проведемо в Кончі-Заспі"

Олег Лутков: "Матч із "Авангардом" проведемо в Кончі-Заспі"

89
Олег Лутков: "Матч із "Авангардом" проведемо в Кончі-Заспі"
Фото - shakhtar.com

Наставник білоцерківців дає 90 відсотків на те, що його команда таки вийде на першу весняну гру.

— Олеже Анатолійовичу, під час нашої останньої розмови кілька тижнів тому ви були дуже розчаровані та песимістично налаштовані щодо майбутнього «Арсеналу». Бесіда тоді завершилася словами: «Команду розпускаємо, а що буде далі, навіть не знаю»… Що змінилося за цей час?

— Сказати, що ситуація суттєво поліпшилася, поки не можу, адже й нині маємо певні проблеми. Та водночас удалося виїхати на збір до Каховки.

Наскільки відомо, в Новій Каховці готуватиметеся до 15 березня?

— Планували до 15-го, та в підсумку продовжили збір до 20 березня. Причина тому — відсутність місця для тренувань у Білій Церкві.

Усі умови створені для зборів?

— Умови сприятливі. Проводимо звичайний збір у режимі дворазових тренувань. Усе як у нормальної професіональної команди. Зіграли й кілька контрольних матчів. Обіграли горностаївський «Мир» (2:1) та двічі з однаковим рахунком (0:0) завершили спаринги з новокаховською «Енергією». На 15 і 18 березня заплановані ще дві контрольні зустрічі. Суперники уточнюються.

— А чому місцем проведення зборів обрали саме Нову Каховку, а не той же Крим, приміром?

— Обираючи місце дислокації, враховували наші фінансові можливості. Кримський збір був би для нас коштовним задоволенням. Але й у Новій Каховці мешкаємо в хорошому пансіонаті, де всім забезпечені, та й поле для тренувань не викликає нарікань. Отож нам гріх скаржитися.

Олеже Анатолійовичу, розумію, що це питання радше адресувати керівництву клубу, та все ж… Яка нині ситуація з фінансуванням? Чи маєте якісь надії, що «Арсенал» продовжить існування?

— Звичайно, сподіваємося, що ситуація поліпшиться. Із керівниками клубу постійно підтримуємо зв’язок. Знаю, що в них на сьогодні (розмова відбулася в середу. — О. Т.) запланована зустріч із губернатором Київської області. Отож можу лише додати, що маю надію, що в «Арсеналі» все стабілізується.

Тобто гарантуєте, що 24 березня вийдете на домашню гру з «Авангардом»?

— У Білій Церкві поле засніжене, тож навряд чи місцевий стадіон зможе прийняти першу гру. Самі ж бачите, яка нині погода. А місити багно на полі не хочемо. Оскільки матч відбудеться в Кончі-Заспі, то гру буде перенесено на 23 чи 25 березня, бо 24-го свій домашній матч проводитиме «Динамо-2». А те, що таки вийдемо на календарний матч, можу відповісти з упевненістю на 90 відсотків.

За зимовий антракт «Арсенал» зазнав суттєвих кадрових змін. Отож хотілося почути від вас, хто представлятиме клуб у професіональній лізі?

— …Мар’ян Марущак, Віктор Мельник, Олександр Толстяк (екс-гравець «Оболоні»), Олександр Морозов, який грав під моїм керівництвом ще в «Ігросервісі», — це ті люди, навколо яких і будуватиметься командна гра. Запросили також двох запорізьких вихованців Івана Спичку та Ростислава Певнєва. Реш­та — переважно молодь. За підбором виконавців у нас хороший колектив.

Стрижень команди фактично сформований. Хлопці рішуче налаштовані, тож вважаю, ми готові виконати завдання зі збереження прописки в першій лізі. Зі свого боку робимо все можливе. Якою ж буде подальша доля клубу — це вже питання потрібно адресувати керівництву.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров