Михайло Сачко: "Будуємо нову команду й водночас встигаємо навчати молодь"

Михайло Сачко: "Будуємо нову команду й водночас встигаємо навчати молодь"

119

Михайло Сачко: "Будуємо нову команду й водночас встигаємо навчати молодь" - изображение 1Головний тренер «Кримтеплиці» вірить у те, що нова стратегія розвитку ФК дасть результат.

— У четвер у нас завершується збір в Орджонікідзе, — розпочав розмову Михайло Васильович, — тож ми повертаємося на базу, де 16 березня проведемо ще один спаринг, і вже безпосередньо готуватимемося до першої календарної гри з «Олександрією».

Останній контрольний матч ви провели проти «Севастополя». Хоча й поступилися 0:3, на тлі протистояння з таким суперником можете зробити глобальні висновки про гру своїх підопічних?

— Ми не випадково в суперники обрали саме «Севастополь». За винятком спарингу з «Титаном», решта опонентів була невисокого рівня. У підсумку, один поєдинок звели до нічиєї, один — програли й у п’яти перемогли. Тож у матчі з «моряками» хотіли побачити все те, що напрацювали за зиму. Хоча й поступилися 0:3, гадаю, зіграли гідно. А три пропущені м’ячі стали результатом не командних дій, а помилок молодих виконавців, які поки що лише набувають досвіду. Та грою я задоволений, адже вона показала, що ми на правильному шляху. Будуємо нову команду й водночас встигаємо навчати молодь, яку залучаємо в колектив. Поки, звісно, не зовсім задоволений підопічними, але за той короткий проміжок часу очікував гірших показників.

Від помилок не застрахований ніхто. Та все ж, мабуть, варто відзначити прогрес молодих виконавців…

— Одні з них прогресують, деякі задовольняються тим, що мають. Ми пояснюємо, що коли не дочекаємося позитивних зрушень у грі останніх, то шукатимемо їм заміну. Розуміємо, що виконавська майстерність футболістів, яких запросили, залишає бажати кращого. Але маємо те, що маємо. У нас нова стратегія розвитку клубу. Майже на 90 відсотків змінили склад і на цьому не зупиняємося. Хотілося б ще запросити двох-трьох виконавців, які ставили б перед собою завдання перейти в сильніші колективи.

За два тижні поновлюється змагання в першій лізі. Чи вистачило вам часу, аби зібрати й підготувати команду, здатну вести боротьбу в чемпіонаті?

— З упевненістю не можу відповіс­ти… Поки що стовідсоткового вдоволення немає. Втім, провели велику роботу. Цінували кожне тренування, кожен спаринг, адже в часі були обмежені. Через команду пройшли понад 25 гравців, з яких обиралися найкращі. Футболістів з гучними іменами у нас немає. Але якщо вони виконуватимуть всі наші вказівки й прагнутимуть вдосконалюватися, то до кінця чемпіонату матимемо хорошу команду.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров