Контрольний матч. "Зірка" - ДІУ (Японія) 2:1. Гол+пас від Кочури

Контрольний матч. "Зірка" - ДІУ (Японія) 2:1. Гол+пас від Кочури

175
Контрольний матч. "Зірка" - ДІУ (Японія) 2:1. Гол+пас від Кочури

«Зірка» (Кіровоград) – ДІУ (Тогане, Японія) 2:1 (1:0).

Голи: Кочура 41, Г.Баранець 77 - ? 65.

«Зірка»: Поштаренко, Бочкур, Чередніченко, Степанов, Фатєєв (Мостовий 81), Рожок, Г.Баранець, Кочура, Данішевський (Самойленко 15), Осадчий (Загальський 76), Чичиков (Галенко 72).

В Туреччині кіровоградська «Зірка» провела черговий товариський матч. Суперником була команда ДІУ з японського міста Тогане.

Звітний матч проходив за переваги футболістів кіровоградської команди. Але от реалізувати свої численні створенні моменти ніяк не вдавалося. І лише на 41-ій хвилині матчу Олександру Кочурі вдалося відкрити рахунок; це сталося після індивідуального проходу Дмитра Осадчого та точної передачі від нього на Олександра. У другому таймі матчу гравцям японської команди вдалося відігратися. Та все ж «останнє слово» було за підопічними Миколи Федоренка: комбінація за участі Дмитра Фаттєва, Олександра Кочури та Григорія Баранця завершилася влучним ударом останнього. Тож в підсумку не проста перемога над командою з Японії.

Наступний контрольний матч на закордонному зборі в Туреччині «Зірка» проведе 19 березня. Суперником буде команда зони «Урал-Поволжя» другого російського дивізіону «Зеніт-Іжевськ» (Іжевськ). Нагадаємо, що два роки тому, 15 березня 2012 року, «Зірка» вже зустрічалася з ФК «Зеніт-Іжевськ». Тоді матч завершився з рахунком 1:0 на користь кіровоградської команди.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров