Євген Яровенко: "Ми зберегли кістяк команди"

Євген Яровенко: "Ми зберегли кістяк команди"

93
Євген Яровенко: "Ми зберегли кістяк команди"
Фото - fcnaftovyk.com.ua

Головний тренер охтирського «Нафтовика» Євген Яровенко розповів про плани команди на зиму а також зміни в колективі.

- Євгене Вікторовичу, 15 січня команда зібралася в Охтирці і провела своє перше тренування в новому році, розкажіть які плани намічені у «Нафтовика» на найближчий час?

- 15 січня ми зібралися на базі в Охтирці, хлопці приїхали відпочилі, скучили за командою, час пролетів швидко. Задача команди, провести повноцінні збори, гарно підготуватись щоб показувати той футбол, який вболівальники бачили наприкінці осінньої частини чемпіонату. Що стосується планів: 16-17 січня команда проходить поглиблене медичне обстеження. Задача тренерського штабу поступово ввести організм футболістів в роботу у перехідному періоді, це буде робота і в аеробному режимі: кроси, аеробіка, спортзал, тренажерний зал, басейн. Закінчимо цей збір двохсторонньою грою (якщо дозволить погода), чи міні турніром в спортивному залі.

Основним етапом підготовки буде 12-ти денний збір в Ялті, в якому буде закладений фундамент фізично-функціональної основи, де зіграємо дві, чи три контрольні гри, суперники ще уточнюються.

Наступний навчально-тренувальний збір запланований в Туреччині, де є всі умови для проведення гарної підготовки, є багато спаринг партнерів, плануємо провести чотири матчі.

З заключним збором ми ще не визначилися, після зустрічі з керівництвом вже буде якась ясність, так як до керівництва у нас є декілька питань, на які ми хочемо отримати відповіді.

- Чи плануєте проводити радикальні зміни в команді?

- Ні, ми зберегли кістяк команди. Не приїхали в Охтирку лише Максим Сирота, Марат Даудов та Денис Рильський в яких закінчилися контракти. Зараз на перегляді перебувають три новачка: голкіпер Іваненко Ігор, з Криворізького «Кривбасу», півзахисники: Шандор Вайда з Черкаського «Славутича» та Разуваєв Олексій з Дніпропетровського «Дніпра». Найближчим часом на перегляді з'являться ще три-чотири гравці. Я гадаю, що весіння частина чемпіонату буде дуже цікавою, буде запекла боротьба за верхню частину турнірної таблиці.

- При нашій команді є ДЮСШ, в якій навчаються 200 молодих футболістів, кожного року приблизно 20 гравців закінчують школу, і шукають команду в інших регіонах країни, чому тренерський штаб не підключає молодих гравців до тренувань в основній команді?

- Ми тісно співпрацюємо з тренерами нашої дитячо-юнацької школи, і ті дані про футболістів які дають нам тренера ми переглядаємо, але на даний момент немає таких футболістів які б могли підсилити команду, але ми завжди будемо приділяти увагу нашому молодому поколінню. В Охтирці завжди були таланти, треба тільки побачити його в футболісті, і прилучати до роботи в команді.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров