FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Міський голова Рівного: "Влада не може допустити, щоб команда не мала бази у рідному місті"
^

Міський голова Рівного: "Влада не може допустити, щоб команда не мала бази у рідному місті"

516
Міський голова Рівного: "Влада не може допустити, щоб команда не мала бази у рідному місті"
Фото - veres.rv.ua

Представники народного клубу, вболівальницької спільноти та влади міста обговорили план взаємодії щодо виділення земельної ділянки у Рівному для будівництва спортивної бази. Участь у зустрічі взяли міський голова Рівного Олександр Третяк, його профільний заступник Олег Піщанський, депутат Рівнеради і архітектор Дмитро Котляров, гендиректор народного клубу Верес Антон Назарук, члени наглядової ради клубу Юрій Фалко і Валентин Ляхов.

- На даний момент є декілька варіантів. Зараз працюємо з архітекторами, щоб визначити, наскільки площа ділянок є підходящою для забезпечення того комплексу послуг, які має надавати даний об'єкт, - пояснив заступник міського голови Рівного Олег ПІЩАНСЬКИЙ.

- Одна з перспективних ділянок - на Костромській. Бо генпланом там передбачені об'єкти спортивної інфраструктури. Хороша локація і зручний під'їзд, - сказав депутат Рівнеради, архітектор Дмитро КОТЛЯРОВ.

- Міська влада не може допустити, щоб футбольна команда не мала тренувальної бази у своєму рідному місті. Пропрацьовано багато земельних ділянок, які мають цільове призначення під будівництво спортивних об'єктів та можуть бути надані футбольному клубу для будівництва, - говорить міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК. - В результаті визначили, що одна з перспективних - на вулиці Костромській. Вона розділена на парцельовані менші частини і зараз архітектори пропрацьовують різні варіанти її використання.

Читайте также: Первая лига. Итоги 20-го тура

- Відсутність тренувальної бази для такого клубу - це дуже гостра проблема. Тому приємно було сьогодні почути таку пропозицію від міської влади, - сказав генеральний директор народного клубу Антон НАЗАРУК.

Якщо керівництво клубу та архітектори визначаться з ділянкою, то питання оренди для облаштування спортивної бази буде винесене на сесію.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Оф.сайт "Верес"
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения