Президент ПФЛ відвідав Сумщину

Президент ПФЛ відвідав Сумщину

151
Президент ПФЛ відвідав Сумщину
Фото - pfl.ua

15-16 квітня 2014 року президент ПФЛ Мілетій Бальчос перебував у Сумах, де розташовані одразу два футбольні клуби – «Суми» та «Барса». Останній наразі проходить процедуру атестування для участі наступного змагального сезону у чемпіонаті серед команд клубів другої ліги.

Під час візиту президент Ліги провів зустріч із в.о. президента ФК «Барса» Володимиром Саєнком та його заступником Миколою Желєзним. У ході бесіди обговорено питання стану підготовки клубу до змагань, комплектування команди, фінансового забезпечення та спортивної інфраструктури.

- Команда молодого сумського клубу тренується у штатному режимі та проводить контрольні матчі. Зі свого боку президент клубу докладає максимум зусиль для того, щоб «Барса» виглядала достойно у когорті професіоналів, - коментує Мілетій Володимирович.

Президент ПФЛ відвідав Сумщину - изображение 1

Крім цього, президент ПФЛ поспілкувався із генеральним директором ФК «Суми» Крамарем Владиславом Йосиповичем. Сторони обговорили поточний стан справ у клубі, а також пропозицію Мілетія Бальчоса щодо утворення чіткої футбольної піраміди у місті та області.

Також Мілетій Володимирович зустрівся із в.о. мера Сум Олександром Лисенком та взяв участь у заходах, що їх проводив голова міста. Так, президент ПФЛ оглянув спортивну базу навчально-тренувального центру «Барса», де навчаються близько 920 дітей. Основну увагу було приділено завершенню будівництва готельного комплексу, у якому проживатимуть учні футбольного центру. На його території розташовуватимуться також медико-реабілітаційний центр та тренувальні комплекси. Там же відбулася зустріч із Віктором Федорченком - генеральним директором компанії, що здійснює забудову.

- Під час огляду території ми обговорили подальше фінансування будівництва. Звичайно, у цьому сенсі необхідною є допомога з боку міської та обласної влад, адже закінчити будівництво планується у найкоротші терміни – у листопаді-грудні поточного року. Мені здається логічним те, щоб під стелею новозбудованого навчально-тренувального центру мали змогу розміститися й ФК «Суми», й ФК «Барса», й НТЦ «Барса», адже на сьогоднішній день, розташовуючись в одному місті, вони існують окремо один від одного. Було б добре, якби модель функціонування цих структур перетворилася на чітку вертикаль футболу: «професіональний – аматорський – дитячо-юнацький – масовий», залучивши при цьому широке коло громадськості, а також представників комерційних структур з метою поступового розвитку маркетингу футбольних організацій. Приємно й те, що учасники зустрічі таку пропозицію всебічно підтримали, тому згодом зможемо спостерігати синергічне поєднання у контексті всебічної співпраці «Сум», «Барси» та однойменного навчально-тренувального центру, - розповідає Мілетій Бальчос.

Президент ПФЛ відвідав Сумщину - изображение 2

Також у приміщенні НТЦ відбулися збори тренерів та працівників адміністрації Центру, у яких взяли участь міський голова та президент ПФЛ, під час чого функціонери відповіли на чисельні запитання, що виникали у ході конструктивної дискусії.

Крім цього, Мілетій Бальчос та мер місті були присутні на зборах батьків учнів футбольного Центру «Барса». Основною темою бесіди стали питання залучення більшого кола майбутніх вихованців до занять футболом, а також фінансування навчання, особливо у частині оплати виїздів дитячо-юнацьких команд на матчі до інших міст.

Президент ПФЛ відвідав Сумщину - изображение 3

- Спорт, зокрема футбол, – це важлива складова у вихованні дітей, тому, на мій погляд, це не може залишатися поза увагою представників владних структур, особливо, якщо розглядати його як частину соціальної програми розвитку міста та області. Тому, мені б хотілося висловити вдячність і мерові міста, і губернаторові області за увагу, яку вони приділяють завершенню будівництва широкомасштабних проектів у сенсі розбудови футбольного господарства Сумщини, - зазначив президент ПФЛ.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров