Тернопільська "Нива" продовжить своє існування

Тернопільська "Нива" продовжить своє існування

92
Тернопільська "Нива" продовжить своє існування
Схоже, з’явилося світло в кінці тунелі в долі багатостраждальної футбольної команди «Нива». Як повідомили у клубній прес-службі, у понеділок, 17 березня, команда з великим запізненням, але таки розпочне підготовку до весняної частини сезону.
Як відзначив президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе, 17 березня після короткої зустрічі керівництва клубу з тренерським штабом та футболістами, останні розпочнуть короткий тренувальний збір у Микулинцях (Теребовлянський р-н.).
За словами президента, точно не буде в команді братів Баранців, які перейшли до кіровоградської «Зірки» та Василя Білого, який подався шукати кращої долі в дніпродзержинську «Сталь», а також орендованих гравців. Натомість усі решта мали б прибути на збір, оскільки в них діючі контракти з ФК «Нива» (Тернопіль).
Нагадаємо, до першого офіційного матчу «Ниви» залишилося всього – нічого. Адже вже 26 березня тернопільська команда з чвертьфіналі кубка України зустрінеться в Черкасах з місцевим «Славутичем». Звідти, не заїжджаючи до Тернополя «Нива» візьме курс на Київ, де 29 березня зустрінеться у календарному матчі «Фавбет ліги 1» з київським «Динамо-2».
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров