Мілетій Бальчос: "У "Ниви" є борг за участь в кубку України"

Мілетій Бальчос: "У "Ниви" є борг за участь в кубку України"

112
Мілетій Бальчос: "У "Ниви" є борг за участь в кубку України"
Фото - fcsevastopol.com

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос, в ефірі телеканалу ТВ-4 розповів про проблеми «Ниви»:

«На сьогоднішній день футбольний клуб «Нива» перед лігою боргів практично немає. Є невелика сума – борг за участь у кубку України. Ми дуже стурбовані тим, що склалася така негативна ситуація з фінансуванням і заборгованістю перед футболістами по заробітній платі. Це ставить команду в ситуацію ризику подальшої участі у змаганнях. Але зі свого боку постійно тримаємо цю ситуацію, як кажуть «на пульсі». І я постійно знаходжусь у стадії переговорів з губернатором Валентином Хоптяном з головним тренером Ігорем Яворським та головою Федерації футболу Тернопільщини Володимиром Мариновським».

«Офіційна скарга від гравців і працівників клубу до нас не надходила».

«Я як людина, яка народилась на Тернопільщині вважаю, що якщо станеться, не дай Бог, ситуація при якій «Нива» зникне, то особисто для мене це буде серйозний удар, психологічний насамперед. А якщо говорити загалом, то я думаю, що вся Україна втратить дуже багато, якщо зникне такий клуб що має багаторічну, славну традицію. Це буде непоправна втрата для всього українського футболу».

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
  • А тебе непофиг Милентий? Тебя ж только те кто бапки имеет интересует. А то бы уже давно организовали аматорское первенство где бы все играли и не пропадали никуда. Но там взять нечего)))

    0+ 0- 0
    +-
    жека-киев
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров