Олександр Васильєв: "Навесні побачите оновлену "Кримтеплицю"

Олександр Васильєв: "Навесні побачите оновлену "Кримтеплицю"

234
Олександр Васильєв: "Навесні побачите оновлену "Кримтеплицю"
Фото - fc-kt.com

Президент «Кримтеплиці» Олександр Васильєв удався до кардинальних змін у клубі, аби мати перспективу для подальшого розвитку

— Олександре Модестовичу, проаналізувавши останні новини з табору вашої команди, можна зробити висновок, що навесні побачимо нову «Кримтеплицю»?

— Звичайно. Це буде молода й перспективна команда.

— Чому вирішили вдатися до кардинальних змін?

— Не хочемо топтатися на місці. Отож і вдалися до кардинальних змін, аби мати перспективу для подальшого розвитку ФК.

— Якщо так, то про високі місця на деякий час доведеться забути. Знаю вас як амбітного керівника клубу. Чи готові чекати результатів, допоки триватиме процес творення нового колективу?

— Чекати готовий. До того ж, цього сезону перед командою не стоїть завдання боротися за високі місця. Головна мета для нас, як я вже сказав, — створити молоду перспективну команду.

— Певне, для її досягнення й запросили на посаду головного тренера Михайла Сачка?

— Так. Він працював у нашому клубі (до призначення головним тренером Михайло Васильович обіймав посаду спортивного директора. — О. Т.), знає його особ­ливості, потенціал та можливості. Це фахівець, який розуміє наше бачення щодо майбутнього «Кримтеплиці» й знає, що потрібно зробити, щоби мати хорошу перспективу для подальшого розвитку ФК.

— Бачу, за справу взялися рішуче. Повернувся в команду й екс-наставник ФК Микола Федорко, який працюватиме помічником Сачка…

— Повернути Федорка в «Кримтеплицю» було більше бажан­ням Сачка, ніж моїм…

— Як ви вже сказали, всі зміни, що відбулися в команді, пов’язані з бажанням розвиватися й рухатися вперед. У кінцевому етапі цієї роботи якою би хотіли бачити «Кримтеплицю»?

— Хочу, щоби це був колектив, сформований з хороших молодих виконавців, які би своєю грою та розвитком доводили, що можуть і готові грати в командах прем’єр-ліги.

— Селекційна робота нині — в розпалі. В якому напрямку працюватиме ваша команда на трансферному ринку?

— Велику увагу приділяємо кримській молоді, та лише територією півострова не обмежуємося. Шукаємо, звичайно, молоді таланти, які бажають рости й прогресувати разом із командою. П’ятеро-шестеро таких виконавців уже в колективі, але на цьому не зупиняємося. Новачки ще будуть…

— Нині «тепличники» до весняної частини сезону готуються в Криму. Чи, бува, не плануєте один із зборів провести за кордоном, як це було торік?

— Торік змушені були їхати за кордон через несприятливі погодні умови на півострові. Зараз погода в Криму не заважає повноцінно готуватися, тож поки не бачу сенсу залишати межі України. Наступний збір розпочнемо вже 18 лютого й проведемо його в Орджонікідзе.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Поглядим что получится. Не так много клубов, растящих молодежь.

    0+ 0- 0
    +-
    Пеплофф
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров