Андрей Пархоменко: "За "Одесу" гратимуть безкоштовно"

Андрей Пархоменко: "За "Одесу" гратимуть безкоштовно"

149
Андрей Пархоменко: "За "Одесу" гратимуть безкоштовно"
Фото - fcsevastopol.com

Про останні події в житті ФК «Одеса» розповів головний тренер команди Андрій Пархоменко.

— Команда, попри фінансові труднощі, завдяки допомозі друзів президента клубу, все ж зуміла провести збори в Криму. Як пройшов цей етап підготовки?

— Добре, що нам, попри відомі про­б­леми, вдалося закласти фундамент на весняну частину чемпіонату. Працювали в дворазовому режимі. Гравці плідно попрацювали, добре харчувалися, відпочивали на свіжому повітрі. Устигли провести чотири контрольні матчі в Криму, один до того — із «Тирасполем» — і два вже в Одесі, після повернення. Отже, вийшли на певний рівень, який намагатимемося втримати, побачили наші сильні та слабкі сторони. Дуже важливо було подивитися на виконавців у протистоянні з колективами прем’єр-ліги. Гідно зіграли з «Таврією» та «Іллічівцем» (0:1 та 2:2 відповідно. — Л. Ф.), підтягнули молодь з другої команди, яка ще зов­сім «сира» як для матчів такого рангу. У цілому, всім задоволені.

— Чи правда, що зарплатню в «Одесі» наразі не сплачують, а дехто з потенційних новачків виявив бажання грати «за власний рахунок»?

— Ситуація із фінансуванням, на жаль, не змінилася: жодних позитивних зрушень. Але гроші за участь у весняній частині вже заплачено, отже, «Одеса» гратиме в чемпіонаті, й доки в нас є шанс знайти спонсорів — ми будемо це робити. Щодо футболістів, то всі знають, у якій ситуації перебуває клуб. Я сказав, що працюватимемо з тими, хто хоче грати, вчитися та рости як футболіст. Мовиться про молодь та тих, хто виявив бажання залишитися в Південній Пальмірі. Фінансування пов­­ністю відсутнє, зарплатні немає, але субординації вони мають дотримуватися. За кілька років од нас у серйозні команди пішли три десятки гравців, отже, в «Одесі» можна набратися дос­віду та «засвітитися». Хлопці з другої команди дуже непогані та перспективні, але вони заслабкі наразі для першої ліги. Утім, нам залишається лише працювати з ними та битися з суперниками! Це чудовий шанс для футболістів заграти на високому рівні. Хто ще може його дати в першій лізі — навіть не скажу. Є кілька ветеранів, які також нам допомагають. Приємно, що вони залишилися в клубі й спробують допомогти, щоби не вилетіти до другої ліги.

— 20 лютого «Одеса» має направити до ПФЛ заявку на участь у весняній частині чемпіонату. Чи повністю визначилися зі складом команди?

— Фактично. Ті, хто грав за нас у матчах із молодіжним складом «Чорноморця» та «Миколаєвом» та кілька наразі травмованих гравців, будуть заявлені за команду 20 лютого.

— Чи можна очікувати на появу в Одесі Олександра Косиріна, якого не взяли на збори з «Говерлою»?

— Цей варіант виключений, оскільки Олександр — професіонал, досвідчений гравець, який за свою роботу звик отримувати гроші. Платити їх ми не в змозі.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Очень хочется пожелать одесситам удачи и хороших спонсоров.

    0+ 0- 0
    +-
    Ксана Sev
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров