Олександр Кочура: "Хочеться в бій"

Олександр Кочура: "Хочеться в бій"

245

Півзахисник «Зірки» Олександр Кочура на завершальній стадії відновлення від травми, через яку він не грав півроку. У спілкуванні з прес-службою клубу Олександр відзначив складність цього періоду життя.


Бути поза футболом – складно як морально, так і фізично. Пройшов вже цей період мого життя. На даний момент я ще не повністю відновився від травми. З м’ячем рано ще працювати. Поки працюватиму над фізичним станом: одні вправи з командою, інші за індивідуальним планом. А вже у лютому на кримському зборі, сподіваюся, буду у загальній групі.

- Минулої осені слідкували за матчами команди?

Так, звісно. На кожну домашню гру приїжджав. Команда підібралася не погана. Потрібно готуватися як фізично, так і психологічно, до другої частини чемпіонату та виконувати завдання, яке поставлено керівництвом клубу. По швидше б повернутися на футбольне поле, хочеться в бій. Потрібно набрати форму. Добре, що зимова перерва тривала і є час для цього.

- Ваші побажання кіровоградським вболівальникам.

У другій частині чемпіонату домашні матчі гратимемо не в Кіровограді. Попри це хочеться відчувати підтримку вболівальників. Приїжджайте, підтримуйте нас.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров