Match odds 298202
FootBoom ⚽ Турниры Первая лига Тарас Михалик: "На професійному рівні вже досить, награвся. Буду виступати в аматорах"
^

Тарас Михалик: "На професійному рівні вже досить, награвся. Буду виступати в аматорах"

4666

Тарас Михалик: "На професійному рівні вже досить, награвся. Буду виступати в аматорах"
Фото - YouTube

Захисник Тарас Михалик планував дограти останній сезон у складі "Волині", допомогти команді здобути путівку в УПЛ, а вже потім завершити ігрову кар'єру. Проте, "хрестоносці" у вирішальному двобої поступилися "Минаю" і не змогли підвищитися у класі.

FootBoom звернувся до 36-річного ексгравця збірної України щодо його подальших планів на майбутнє.

- Ще пограю для себе в аматорах. На професійному рівні вже досить, награвся. Бачите, хотів допомогти "Волині", але не вийшло.

- Вас не звали професійні клуби?

- Я ні з ким не спілкувався на цю тему. До того ж, настрій був не дуже. Останні п'ять матчів грав на уколах, адже були певні проблеми з коліном. Наразі заліковую ту травму, після якої запалилося коліно. І буду потроху завершувати ігрову кар'єру.

В мене є товариш, який тримає команду. Вона грає на аматорському рівні, на область. Буду для себе займатись, не можу зараз просто взяти і кинути футбол. І що потім, сидіти вдома на дивані?

- Як називається команда?

- "Вотранс".

- Якийсь час ви пограєте в аматорах. Що потім?

- Зараз буду визначатися. На тренерську категорію С я вже навчаюся. Побачимо. Треба спробувати на найнижчому рівні, з низів. Якщо це твоє, то далі займатися і вчитися. А то у нас в Україні тренерів більше, ніж команд.

Не бачу сенсу просто навчатися для галочки. Якщо тренерська стезя це моє, то буду й надалі продовжувати вдосконалюватися, а якщо зрозумію, що то не моє, то немає сенсу. Можна сказати, що я перебуваю у творчих роздумах.

Читайте также: Василий Сачко может возглавить "Волынь", Виталий Кварцяный стать спортивным директором

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения