Главная Украинские Первая лига Олександр Поворознюк: "Не догравати сезон у Першій лізі буде злочином проти всього українського футболу"
^

Олександр Поворознюк: "Не догравати сезон у Першій лізі буде злочином проти всього українського футболу"

2058

Олександр Поворознюк: "Не догравати сезон у Першій лізі буде злочином проти всього українського футболу"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк перед засіданням виконкома УАФ, який повинен остаточно вирішити питання догравання чемпіонату у Першій лізі, озвучив позицію клубу.

- Ми грали товариську гру із запорізьким "Металургом" і ми сиділи з президентом цього клубу разом. Йому хтось подзвонив з виконкому і сказав, що рішення не буде. Він не сказав хто дзвонив, сказав, що скоро ми всі дізнаємося. Йому повідомили, що рішення буде прийнято - не догравати сезон, так що можна не готуватися.

Я, якщо чесно, в це не вірю. Прийняти рішення не догравати найцікавіший за всю історію сезон у Першій лізі, мені здається, у делегатів не вистачить сміливості. Позиція, яку зайняв Павелко мені дуже подобається - він за те, щоб чемпіонат був дограний.

Навіть з огляду на ситуацію в "Карпатах", вища ліга дограє сезон - сказав Павелко. Чому він не зробив такой ж заяви по Першої лізі, я не знаю.

Я вважаю, що не догравати сезон у Першій лізі буде злочином проти всього українського футболу. Якщо буде прийнято рішення зупинити чемпіонат, буде багато судових позовів і з нашого боку в тому числі, - цитує Поворознюка телеканал "Футбол".

Нагадаємо, що у Києві відбулися чергові збори Ради ліг ПФЛ. В ході зборів клуби Першої ліги проголосували за відновлення чемпіонату і його догравання за регламентом та відповідно до медичного протоколу. Тепер це рішення має затвердити Виконком УАФ.

Читайте также: Олександр Поворознюк: "Мені скидали відео з ресторану, де "Рух", "Волинь" і "Минай" відзначають вихід до УПЛ"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения