Главная Украинские Первая лига "Кремінь": готуються лише місцеві, приїжджих нічим годувати
^

"Кремінь": готуються лише місцеві, приїжджих нічим годувати

1557

"Кремінь": готуються лише місцеві, приїжджих нічим годувати
Официальный сайт "Кремня"

Як уже повідомляв FootBoom, у вівторок, 2 червня, "Кремінь" зібрався після довготривалої незапланованої відпустки. На клубній арені підопічні Сергія Свистуна провели перше тренування.

Перед тренуванням кожному з гравців провели температурний скринінг, у роздягальні гравці перевдягалися з дотриманням соціальної дистанції, а на вході на поле мали змогу скористатися дезінфектором для рук.

До занять приступили в основному місцеві вихованці, адже з деякими областями сполучення не відновлене. Ще однією проблемою є неможливість прогодувати приїжджих футболістів через брак коштів.

"Кремінь": готуються лише місцеві, приїжджих нічим годувати - изображение 1

Головний тренер "Кременя" Сергій Свистун перед тренуванням відповів на запитання клубної пресслужби:

- Під час карантину працювали в онлайн режимі - надсилали гравцям тренування. Можливо не всю роботу виконували хлопці, але вони надсилали відео звіти та відео зі зважування на вагах. Футболісти довгий час працювали без м'ячів й зараз до 5 червня попрацюємо з м'ячем, технікою, щоб відновити навики, адже важко два місяці без тренувань.

Поки зібралися місцеві хлопці. Для приїжджих гравців є можливість проживання, проте на харчування грошей немає. Годувати гравців ми поки не можемо. 5 червня у Києві відбудеться засідання ради ліг де стане відомо продовжуємо чемпіонат чи ні. Після цього будемо приймати рішення про підготовку: в якому режимі тренуватися, яке фінансування харчування та медикаментів.

- Чи є зміни в команді?

- Команду ніхто не покидав. Є кілька приїжджих гравців, але ми поки не можемо їх викликати до себе.

Читайте также: Клубы Полтавщины выходят "в свет"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения