Главная Украинские Первая лига Олександр Поворознюк: "Завтра вирушу до Дніпра і без підписаного контракту з Бартуловичем не повернуся"
^

Олександр Поворознюк: "Завтра вирушу до Дніпра і без підписаного контракту з Бартуловичем не повернуся"

2511

Олександр Поворознюк: "Завтра вирушу до Дніпра і без підписаного контракту з Бартуловичем не повернуся"
Фото - ingulec.com

FootBoom уже повідомляв, що експівзахисник "Волині" Младен Бартулович може продовжити кар'єру у "Карпатах" чи "Інгульці". Президент клубу із Петрово Олександр Поворознюк підтвердив нашу інформацію та розповів у коментарі офіційному сайту, чи можливий такий варіант розвитку подій.

- Те, що Бартуловича хочуть бачити в своєму складі багато клубів зовсім не дивно, адже гравців з таким розумінням гри, з таким баченням футбольного поля, вмінням віддати бездоганний пас чи гостро пробити по воротах, говоритимемо відверто, - у нашому футболі не так багато.

Зрозуміло, що такий виконавець не був би зайвим і в нашій команді. Відтак повідомлю наступне: вже завтра я вирушу до Дніпра, де обговорю з ним умови співпраці і без підписаного контракту додому не повернуся.

Я переконаний – сьогодні не лише Младен потрібен нам, а й ми потрібні йому, адже той стиль гри, який сповідує "Інгулець", дозволить йому ідеально вписатися в нашу ігрову схему та ще довго радувати своєю майстерністю як наших уболівальників, так і любителів футболу з усієї України, - сказав Поворознюк.

Читайте также: Младен Бартулович может стать игроком "Карпат"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме