Главная Украинские Первая лига Товариський матч. "Дебрецен" - "Минай" 2:5. Історичний гольовий прорив
^

Товариський матч. "Дебрецен" - "Минай" 2:5. Історичний гольовий прорив

925

Товариський матч. "Дебрецен" - "Минай" 2:5. Історичний гольовий прорив
Официальный сайт "Оболони-Бровар"

Після двох "сухих" поразок "Минай" нарешті видав фантастичний гольовий матч. І забив одразу 5 голів у ворота нинішнього учасника Ліги Європи, угорського "Дебрецена". І це програючи по ходу поєдинку 0:2. 5:2 - це вражаючий результат. До речі, стільки голів "минайці" ще не забивали у якості професійного клубу. Останній раз це було на товариському турнірі в Івано-Франківську.

"Дебрецен" відзначився вже на 7-й хвилині зі стандарту. У другому таймі рахунок став уже 2:0 на їхню користь. Але дуже швидко "Минай" відігравв один м’яч - на 55-й хвилині Стасюк вміло прорвався флангом та подав у штрафний, де Капустей виявився найспритнішим та вколотив м’яч у ворота – 2:1. Ще за мить - "Минай" зрівняв. Тепер Кіча прорвався флангом, подав у штрафний, і захисник "Дебрецена" зрізав м’яч у ворота 2:2. Забивали ми і зі стандарту, на 65-й хвилині – третій м’яч нашої команди в активі Карнози: майстерно виконав стандарт з кута штрафного, поціливши м’яч у дальній кут.

І на цьому "Минай" не зупинився. Знову тероризували суперника на флангах і завдяки цьому забили четвертий. На 74-ій хвилині знову постарався Кіча – цього разу його передачу замкнув Беца. Останню крапку за 7 хвилин до кінця поставив Гегедош, який відзначився з одинадцятиметрового. Він же його і заробив.

Це був останній спаринг в Угорщині. Наступний – у Львові проти ФК "Львів" 23 січня.

Читайте также: "Минай" в Угорщині мінімально поступився "Кішварді"

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Минай"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме